• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ZF Satış Sonrası Organizasyonlarını birleştiriyor

26 Temmuz 2016
ZF Satış Sonrası Organizasyonlarını birleştiriyor

ZF Services ve TRW Aftermarket şirketleri 1 Ocak 2017’de tek bir yapıda birleşiyor. Ortaya çıkacak yeni yapı, dünya çapında 8.000 çalışana ve yıllık üç milyar Avroluk bir satış hacmine sahip olacak…

FRANKFUNT a. M./Friedrichshafen. ZF Friedrichshafen AG, ZF Services ve TRW Aftermarket satış sonrası örgütlerini bir araya getirerek TRW Automotive entegrasyonunda önemli bir adım atıyor. 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren geçerli olacak yeni organizasyonla, otomotiv parça tedariki segmentinde dünyanın en büyük ikinci hizmet yapısı ortaya çıkıyor. Eylül ayında gerçekleşecek Automechanika Frankfurt’ta, yeni yapı ve ilgili hizmetlerle ilgili detaylı bilgiler elde edilebilecek.

ZF CEO’su Dr. Stefan Sommer, konuyla ilgili açıklamasında şunları söledi: “Orijinal Ekipman işimizde daha önceden tamamıyla entegre ettiğimiz Satış ve Satın Alma alanlarınn ardından, satış sonrası iş ortaklarımız şimdi de bu başarılı entegrasyonun faydalarını görecek. ZF satış sonrası aktiviteleri ve servislerde kullanılan orijinal ekipman ve teşhis sistemleriyle ürünlerinin ürün ömrü boyunca güçlü ve güvenilir bir biçimde çalışacağını garantiliyor. Bu segmentte tek bir sesle konuşmak, ürün ve hizmetlerimizin dünya çapında tüm pazarlarda hizmete hazır olması çok önemli.

Otonom sürüşün geleceği sadece AR&GE ile olmayacak.

Bizim satış sonrası organizasyonumuz, çığır açan ürünleriyle bu araçlara hizmet verecek servislere, araçları anlamaları için destekleyici bir güç olacaktır”…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."