• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ZEMZEM’e 30 SPRINTER

30 Mayıs 2017
ZEMZEM’e 30 SPRINTER

Otobüsün yanı sıra hafif ticaride de vites büyüten Mercedes-Benz Türk, turizm taşımacılığının güçlü kuruluşu Zemzem’e 30 adet Sprinter teslimatı gerçekleştirdi.

ANTALYA merkezli Zemzem Turizm, tercihini yine Mercedes-Benz Türk’ten yana kullandı. Şirket, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Hastalya Otomotiv aracılığı ile filosuna 30 adet Sprinter ekledi. Şirket, bu alımla birlikte filosundaki Mercedes-Benz marka araç sayısını 50 adede yükselterek Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar’ın büyük müşterilenden biri oldu.

Teslimat töreninde konuşan Zemzem Turizm sahibi Ayhan Yıldırım, şunları söyledi: “Filomuzdaki araç sayısını artırırken yine tercihimizi Mercedes-Benz Türk’ten yana kullandık. Mercedes-Benz marka hafif ticari araçların, müşterilerin beklentisine ve yorumlarına göre tasarlanması kararımızın bir kez daha ne kadar doğru olduğunu gösteriyor.

Araçlarımızın tamamını Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in sağladığı kredi imkânları ile satın aldık. Mercedes-Benz Türk’e verdikleri kaliteli hizmetten dolayı, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e sağladıkları destek ve kredi imkânları için ve bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Hastalya Otomotiv’e teşekkür ediyoruz.

Ayrıca bu sene 50. yıldönümünü kutlayan Mercedes-Benz Türk’ü tebrik ediyor ve iş birliğimizin önümüzdeki yıllarda da artarak devam etmesini temenni ediyoruz”.

Teslimata Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar (HTA) Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Pazarlama ve Kamyon HTA Satış Müdürü Meltem Gürsoy, HTA Filo ve Büyük Müşteri Koordinatörü Onurcan Tosun, Hastalya Otomotiv Antalya Genel Müdürü Gülsen Tüzün, Hastalya HTA Satış Müdürü Ömer Küçükyavuz, Zemzem Turizm sahibi Ayhan Yıldırım, firma Ortağı İlhan Yıldırım ve Satınalma Müdürü Kürşat Çalım katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."