• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

YILIN BOMBASI: Anadolu’ya 100 Safir Plus

24 Ekim 2016
YILIN BOMBASI: Anadolu’ya 100 Safir Plus

Yıla damgasını vuracak işbirliği kapsamında; TEMSA ve Anadolu Ulaşım tam 100 otobüslük bir satış anlaşması yaptı. Yüzlük 2+1 Safir Plus sözleşmesinin ilk partisi olan 50 otobüs, törenle teslim edildi. Taraflar, ‘Bu daha başlangıç’ dedi.

ÜLKESİNE güvenen cesur yatırımcılar, yaptıkları mega filo satışlarla pazara dinamizm katıyor. Yatırımlarda en çok tercih edilen iki markadan birisi TEMSA… Yurtiçi ve yurtdışındaki flaş satışlarla her iki mecrada da etkinliğini artıran Global otobüsçümüz, son olarak Anadolu Ulaşım ile  IAA Hannover Fuarı’nda 100 adetlik 2+1 Safir Plus anlaşması yapmıştı. Otobüslerin 50 adedi, Kaşıbeyaz Restaurant’ta düzenlenen görkemli törenle teslim edildi.

“Sektörümüz için çok özel bir gün”

Teslimatta konuşan TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik, “Bugün sektörümüz için çok özel bir gün” diyerek şunları söyledi: “TEMSA markamızı seçip, bu güzel günü bize vesile ettikleri için Sayın Cafer Sadık Bababalım nezdinde tüm Bababalım ailesine teşekkür ediyoruz. Bu seneyi yine çok güzel ve çok özel bir törenle bitiriyoruz.

Bu işbirliğini çok daha ileri noktalara taşıyacağız. Bundan sonra yine teslimatlar yapmak üzere çalışmaya devam edeceğiz. Bu ürünleri müşterimize sunarken çok çalıştık. Araçlarımızın kalitesini ve müşterimizin taleplerini hayata geçirmek için çok çaba sarf ettik. Bu da müşterilerin talepleri ile ortaya çıkmaya başladı. TEMSA çalışanlarına teşekkür ediyorum”.

TEMSA ile hedefimiz büyüdü

Anadolu Ulaşım Genel Müdürü Mehmet Ali Akçın de, “Artık ülkemizde marka planlaması yapılırken, müşterilerden alınan dilekler, araştırmalar toparlanıp bir analiz yapılarak müşterinin isteği ortaya çıkıyor ve ona göre bir üretim planı belirleniyor.

Anadolu 2013 yılında değişim programında, öncelikle müşterilerin taleplerini değerlendirdi. İlk 6 ay böyle geçti. Daha sonra bugüne kadar olduğu gibi desteklerini, ilgilerini bizden esirgemeyen yönetim kurulu ile yola başladık. 2+1 araçlarımız 2013’te yollara çıktığında Anadolu’nun ne kadar çok ilgi gördüğünü ne kadar çok müşteri tarafından talep edildiğini anladık. Bugüne kadar araçlarımızın planlamasını yaparken rakamlara çok önem verdik. Sektörde heyecan çok önemli; hatta aklın önüne heyecan geçiyor. Her ne kadar 3 yılda tamamlanmış olsa bile araç parkımızı 2+1 olarak bitirmiş olacağız” dedi.

2017 planlamalarını  şimdiden yaptığklarını belirten Akçın,  bugüne kadar kendilerine ilgisini hiç eksik etmeyen TEMSA yetkililerine teşekkür etti.

Yatırımcıya layık olmaya çalışıyoruz

TEMSA Satış Direktörü Murat Anıl isa, TEMSA tercihlerinden dolayı Pamukkale ve Anadolu Ulaşım yönetimine teşekkür ederek, “Yaklaşık 3 yıldır Sayın Mehmet Ali bey ile bu uzun yolculuğu planlayarak aşama aşama buraya kadar getirdik.

Anadolu Seyahat yönetimine ve sayın Akçın Bey’e seçimini özellikle TEMSA’dan yana yaptıkları ve 2+1 aracımızı tercih ettikleri için ayrıca teşekkür ederiz. TEMSA’nın en başarılı olduğu alanlardan biri de satış sonrası alan. Biz sattıktan sonra da her zaman yanlarındayız. Elimizden gelenin fazlasını yaparak tüm yatırımcılarımıza layık olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

TEMSA’nın koltuk tedarikçisi INOVA, her önemli teslimatta olduğu gibi bu törende de ana şirketinin yanında yer aldı. Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı, iki tarafa da ‘hayırlı olsun’ dileklerini sundu.

TEMSA’nın koltuk tedarikçisi INOVA, her önemli teslimatta olduğu gibi bu törende de ana şirketinin yanında yer aldı. Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı, iki tarafa da ‘hayırlı olsun’ dileklerini sundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yatırımın da ekran markası SIMROLL oldu ANADOLU Ulaşım, yeni yatırımında da iş ortağı SIMROLL’ü ve onun yolculuğu keyifli hale getiren 10 inç dokunmatik ekranlarını tercih etti. Teslim edilen otobüsler, ekranlarla donatıldı. SIMROLL Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aydın ve Genel Müdür Nazmi Kalkar, bu güzel ve anlamlı teslimat töreninde iş ortaklarının yanında yer aldı.

Bu yatırımın da ekran markası SIMROLL oldu
ANADOLU Ulaşım, yeni yatırımında da iş ortağı SIMROLL’ü ve onun yolculuğu keyifli hale getiren 10 inç dokunmatik ekranlarını tercih etti. Teslim edilen otobüsler, ekranlarla donatıldı. SIMROLL Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aydın ve Genel Müdür Nazmi Kalkar, bu güzel ve anlamlı teslimat töreninde iş ortaklarının yanında yer aldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."