• Dolar Alış / Satış: 5.292 / 5.302
  • Euro Alış / Satış: 5.989 / 5.999
  • ISTANBUL:
  • Güneş:
  • Öğle:
  • İkindi:
  • Akşam:
  • Yatsı:
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

‘YILDIZ’ yatırımcıları sezonda da boş durmadı

14 Ağustos 2018
‘YILDIZ’ yatırımcıları sezonda da boş durmadı

Otobüs pazarı, en kara yılını yaşıyor. Ancak yaşanan olumsuzluklara rağmen yatırımlarını sürdürenler de yok değil. Mercedes-Benz Türk’ün ‘Yıldız’ otobüsleri, yine en çok tercih edilenlerden. İşte sezon ortasındaki ‘Yıldız’ yatırımları…

BÜYÜK otobüs pazarının lideri Mercedes-Benz Türk, filo bazında olmasa da adetsel bazdaki teslimatlarını aralıksız sürdürüyor. İşte şirketin son olarak gerçekleştirdiği teslimatlar…

 

Pamukkale’ye Tourismo 16

Koluman Ankara tarafından Pamukkale Turizm’e satışı gerçekleştirilen 1 adet Tourismo 16 RHD, Ahmet Bayrakçı, Kamil Zan ve Erdal Avseren’e teslim edildi. Teslimat töreninde konuşan firma yetkilileri, Tourismo’ların ekonomi dostu yakıt performansına ve yüksek ikinci el değerine vurgu yaparak, Mercedes ile yaptıkları iş birliklerinden duydukları mutluluğu dile getirildi.

 

Muş Ovası’na Tourismo 16

Hasmer tarafından Yeşil Muş Ovası Turizm’e satışı gerçekleştirilen 2 adet Tourismo 16 RHD, Feyzullah Özkan ve Medeni Kızılkan’a  teslim edildi. Yetkililer, Mercedes-Benz güvencesi ve Tourismo kalitesi nedeniyle alımı gerçekleştirdiklerini belirtti.

 

 

 

Sakarya VİB’e Travego 15

Hassoy tarafından Sakarya Vib’e satışı gerçekleştirilen 1 adet Travego 15 SHD, Naim Uçar ve Ahmet Ağın’a teslim edildi. Firma yetkilileri, Travego’ların iyi yakıt performansına ve sorunsuz sürüşüne vurgu yaparak, otobüslerin yüksek ikinci el fiyatlarının da tercihlerinde belirleyici kriterler olduğunu söyledi.

 

 

Kontur’a Tourismo 16

Hasmer Düzce tarafından KONTUR’a satışı gerçekleştirilen 1 adet Tourismo 16 RHD, Abdülmecit Çokkaynar’a teslim edildi. Firma yetkilileri, Mercedes-Benz otobüslerinin düşük yakıt sarfiyatına ve yüksek teknolojik avantajlarına ayrıca vurgu yaptı.

 

 

 

Şahin Global’e Tourismo 15

Bursa Motorlu tarafından Şahin Global’e satışı gerçekleştirilen Tourismo 15 RHD, Eren Acar’a teslim edildi.

Teslimat sırasında Şahin Global yetkilisi, Mercedes-Benz markasına güvendiklerini ve kârlı bir yatırım yaptıklarını vurgulayarak; Tourismo’ların yüksek performansından ve konforlu ulaşımından etkilendiklerini dile getirdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN