• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

‘YILDIZ’ teslimatları kesintisiz sürüyor…

22 Mart 2017
‘YILDIZ’ teslimatları kesintisiz sürüyor…

ŞEHİRLERARASI otobüs pazarının kesintisiz lideri Mercedes-Benz Türk, 2017’ye de çok iyi başladı. Şirket, son olarak Koluman aracılığıyla Pamukkale Turizm’de çalıştırılmak üzere Lüks Karadeniz’e (LKS) 2 Tourismo 16 2+1 RHD sattı. Otobüsler, LKS Marmara Bölge Müdürü Zeki Sarıgül’e teslim edildi. Sarıgül, tercihlerinde üstün Mercedes-Benz kalitesi ve araçların düşük yakıt sarfiyatının belirleyici olduğunu söyledi.

Bir diğer teslimat da Koluman Tarsus tarafından bireysel otobüsçü Hasan Şimşek’e yapıldı. Aracı teslim alan Hasan Şimşek, düşük yakıt sarfiyatı ve işletme maliyetleriyle, rakiplerine nazaran çok daha ekonomik olan Mercedes-Benz Tourismo 16 araçlardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bir adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD de, Ömer Koşan, Tansel Çelik ve Mücait Karapınar’a teslim edildi. Koşan, Çelik ve Karapınar, Tourismo araçların yakıttaki cimriliğinin ve yüksek kalitesinin tercihlerinde önemli bir rol oynadığını belirtti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."