• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

‘Yıldız’ satışları hız kazandı

10 Ekim 2016
‘Yıldız’ satışları hız kazandı

15 Temmuz darbe kalkışması, turizmcilerin yanı sıra şehirlerarası otobüs sektörünü de sezonsuz bıraktı. Yaz aylarında bile seyahatlerin durma noktasına gelmesi, ister istemez otobüs pazarını da olumsuz etkiledi.

Pazar, geçen yılın çok çok gerisinde. Ancak ‘krizi fırsata dönüştürme’ stratejisi ile hareket eden firmalar, önemli otobüs yatırımları gerçekleştirdi.

Şehirlerarası otobüs pazarının bugüne kadar değişmeyen lideri Mercedes-Benz Türk de, bu satışlarda yine ön sırada yer aldı. Krizin hüküm sürdüğü bugünlerde, Mercedes-Benz Türk’ün başarılı bayii Hassoy, peş peşe satışlarla adından söz ettiriyor.

Mis Amasya Tur’a sattığı 25’lik Yeni Travego satışının son 3 adedini de teslim eden Hassoy, Sakarya VİB’e 6 adet Yeni Travego ve Erciş Seyahat’e ise 4 adet Tourismo teslimatı gerçekleştirdi. Bu arada, Erciş Seyahat’e satılan 7 Tourismo’nun 3 adedini ise Mengerler İstanbul sattı.

2016’nın en büyük otobüs yatırımlarından birisini gerçekleştiren Mis Amasya Turizm, Hassoy vasıtasıyla tam 25 adet Yeni Travego aldı. Teslimatta; Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, Hassoy Otobüs Satış Müdürü Selim Saral ve Mis Amasya sahibi  Hüseyin Öksüz ve Genel Müdür Kenan Göbel hazır bulundu.

Erciş Seyahat’in aldığı Mercedes-Benz Tourismo’ların teslimat törenine; firma sahiplerinden Hakan Yiğit, Hassoy Otobüs Satış Müdürü Selim Saral, Mengerler İstanbul Otobüs Satış Müdürü Hüseyin Tilki katıldı.

Mercedes-Benz Türk’ün önemli müşterilerinden Sakarya VİB, Hassoy üzerinden 6 adet Yeni Travego alımı gerçekleştirdi.

 

hassoy-mis-amasya hassoy-vib

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."