• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

YILDIRIM’A 26 SPRİNTER

28 Haziran 2017
YILDIRIM’A 26 SPRİNTER

Hafif ticari araçta da seri teslimatlarını sürdüren Mercedes-Benz Türk, yolcu taşımacılığı sektörünün güçlü markası Yıldırım Turizm’e 26 Mercedes-Benz Sprinter sattı.

SEZON öncesi otobüs teslimatlarıyla adından söz ettiren Mercedes-Benz Türk; şehiriçi ve servis taşımacılığına yönelik araç satışlarıyla da pazardaki etkinliğini artırıyor. Şirket, son olarak Gülsoy otomotiv aracılığıyla İstanbul ve Kayseri bölgelerinde personel, öğrenci, turizm ve şehirlerarası faaliyet gösteren Yıldırım Turizm’e  26 adet Mercedes-Benz Sprinter teslimatı yaptı.

Yıldırım Turizm, satın aldığı 26 adet Sprinter’in 13 adedini Gülsoy Otomotiv’in Florya lokasyonunda gerçekleşen törenle teslim aldı.

Şirket, gerçekleştirilen teslimatla birlikte filosundaki Mercedes-Benz marka araç sayısını 32 adede yükseltti.

Yıldırım Turizm şirket kurucularından Esat Yıldırım, yatırımla ilgili şunları söyledi:  Yıldırım Turizm olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz.

Kurulduğumuz günden bu güne kadar kesintisiz personel servisi hizmetine devam etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu sebepten dolayı filomuzdaki araç sayısını arttırırken tercihimizi yine Mercedes-Benz Türk’ten yana kullandık. Mercedes-Benz marka hafif ticari araçlar, müşterilerin beklentisine ve yorumlarına göre tasarlanıyor. Bu da bizim tercihimizin neden ‘Yıldız’ olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Mercedes-Benz Türk’e verdikleri kaliteli hizmetten dolayı, Finansal Hizmetler’e sağladıkları destek ve kredi imkânları için, Used1’a takas konusunda gösterdikleri ilgi için, bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Gülsoy Otomotiv’e teşekkür ediyoruz.

Ayrıca bu sene 50. yıldönümünü kutlayan Mercedes-Benz Türk’ü canı gönülden tebrik ediyoruz. Kendileriyle daha nice 50 yıllarda iş birliği yapmayı gönülden istiyoruz.

Törene Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Used1 Satış Müdürü Faruk Özer, Gülsoy Otomotiv Genel Müdürü İsmet Emre Gülsoy, Gülsoy Otomotiv Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Ebru Taşkın Kocagil ve Yıldırım Turizm Firma Kurucusu ve Genel Müdürü Esat Yıldırım, Operasyon Müdürü Serhad Eken, Pazarlama ve Reklam Direktörü Cansu Yüksel ile Filo ve Satın Alma Direktörü Macit Yıldırım katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."