• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

‘Yerli’nin ‘Babayiğidi’ ISUZU’dan bir teslimat daha

14 Kasım 2017
‘Yerli’nin ‘Babayiğidi’ ISUZU’dan bir teslimat daha

Yükseliş’ten Barem’e 10 adet NOVO LUX

Anadolu ISUZU bayi Yükseliş, Ege’nin önemli taşımacılarından BAREM Tur’a 10 adet Novo Lux teslimatı gerçekleştirdi. Tunç Karabulut, ‘Emin adımlarla pazar payımızı yükseltiyoruz’ dedi…

KÜÇÜK otobüsün İhracat Lideri Anadolu ISUZU, yılın ikinci yarısı ve özellikle de son çeyreğinde önemli otobüs teslimatlarına izmasını atıyor. Yerli Otomobil’in 5 ‘Babayiğit’inden birisi olan ISUZU, Ege Bögesi’ndeki başarılı bayi Yükseliş üzerinden önemli bir satış daha gerçekleştirdi. Firma, Manisa merkezde personel ve öğrenci taşımacılığı yapan BAREM Tur’a  10 adet Novo Lux teslim etti.

Törende konuşan Anadolu Isuzu Otomotiv  Sanayi Otobüs İş Birimi Direktörü Tunç Karabulut, “Bugün Manisa da 10 adet otobüs teslimatı yapmaktan çok mutluyuz. Manisa’nın yeri biz de her zaman çok farklıdır. Manisa ve Uşak bölgesinde bayimiz Yükseliş  ile  güçlü ve kararlı adımlarla yol alıyoruz.Bu sayede bu tarz güzel işlere  imza atabiliyoruz. Bayimiz Yükseliş’i ve  Barem Tur firmasını bu güzel alışverişten dolayı şahsım ve firmam adına kutlarım” dedi.

 

Taşımacının ilk tercihi

Yükseliş ISUZU Plaza Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Yüksel de, “Manisa merkezdeki azimli çalışmalarımızın karşılığını almaya başladık.

Bugün Barem Tur firma sahibi sayın Turan  İnanlı’ya 10 adet ISUZU Novo Lüx otobüs satmanın gururunu yaşıyoruz.

Yükseliş olarak ISUZU gibi güçlü ve sağlam  bir markanın Manisa ve Uşak bölge bayiliğini yapmaktayız. Novo Lüx aracımız düşük yakıt tüketimi, uygun ve bol bulunabilir yedek parçası, yaygın servis ağı ve yüzde sıfır faizli uygun ödeme koşulları ile taşımacı dostlarımızın birinci tercihi haline gelmeye başlamıştır.

Manisa merkezde birinci marka olma yolunda bizleri yalnız bırakmayan BAREM TUR firmasına sonsuz teşekkürler” diye konuştu.

 

Novo ile güçlendik

ISUZU marka yeni nesil otobüslerle 2014 yılında Yükseliş firması sayesinde tanıştıklarını söyleyen Barem Turizm sahibi Turan İnalı ise şunları söyledi: “Filomuzun büyük bir bölümü ISUZU marka araçlardan oluşmaktadır.Bunun sebebi; ISUZU araçlarının sağlamlığı, tasarruflu olması, ikinci el  araçlarının her zaman  iyi prim yapması yani ikinci el araçların değer kaybı yaşamamasıdır. Ayrıca ISUZU markasını temsil eden Yükseliş gibi güçlü bir firmanın olması da tercihimizdeki ana nedenlerden birisi.

Biz müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için filomuzu konforlu Novo Lüx ile güçlendirip, gençleştiriyoruz. Bu sayede iyi firmaların tercih ettiği tur firması haline geldik.

Bu alışverişteki  fedakarlıkları ve özverili çalışmaları için ISUZU ve Yükseliş ailesine teşekkür ediyorum”.

Manisa’daki teslimat törenine Anadolu Isuzu Otobüs İş Birimi Direktörü Tunç Karabulut, Otobüs Satış Şefi Onur Çetinkaya, Yükseliş ISUZU Plaza Satış ve Pazarlama Direktörü  Ali Yüksel, Barem Turizm sahibi Turan İnalı ve Manisalı taşımacı kuruluşlarının temsilcileri katıldı…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."