• Dolar Alış / Satış: 3.928 / 3.935
  • Euro Alış / Satış: 4.822 / 4.831
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Yeni ‘YILDIZ’ ilk fuarında göz doldurdu

6 Aralık 2016
Yeni ‘YILDIZ’ ilk fuarında göz doldurdu

Mercedes-Benz Türk’ün, geleceğin teknolojisi ile daha ekonomik ve daha güvenli hale getirdiği yeni Conecto, ilk yeri fuarı olan Transist’te taşımacıların huzuruna çıktı. Intouro’nun da sergilendiği Mercedes-Benz Türk standı, fuar süresince en çok ziyaretçi çeken stantların başında yer aldı.

YILDIZ otobüslerin üreticisi Mercedes-Benz Türk, kentiçi toplu ulaşımdaki aracı Conecto’ya çağdaş normlar doğrultusunda kusursuzluk ayarı çekmiş ve ekim ayı başlarında pazara sürmüştü. Bir yandan sahada tanıtımları devam eden yeni Conecto, ilk yerli fuarında görücüye çıktı.

Mercedes-Benz Türk, 1 – 3 Aralık 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Transist 2016 Fuarı’na Intouro ve yeni Conecto otobüs modelleri ile katıldı.

Şirket, şehiriçi ulaşım sektörünü desteklemek ve sektöre yönelik araç ve hizmetlerinin detaylı tanıtımını yapmak üzere bu sene de Transist 2016 Fuarı’nda yer almayı bir sorumluluk olarak gördü.

Mercedes-Benz Türk’ün Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda üretilen Conecto, İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin dörtbir yanından gelen toplu ulaşımcıların en çok ilgi gösterdiği modellerin başında yer aldı.

Conecto’yu tepeden tırnağa inceleyen ziyaretçiler, teknik bilgilerin yanı sıra satış koşulları hakkında da Mercedes-Benz Türk yetkililerinden detaylı bilgiler aldı.

Fuara katılmayı bir sorumluluk olarak gördüklerini dile getiren şirket yetkilileri, fuara katılım hedeflerini fazlasıyla yakaladıklarını söyledi.

 

Daha ekonomik ve güvenli

Üstün teknolojisi, tasarımı, güvenlik standartları ve özellikle yakıt tasarrufu ile şehiriçi ulaşımın taşımacılara avantaj vaadeden Conecto, özellikle yakıt tasarrufu sağlayan reküperasyon (geri kazanım) sistemine sahip sınıfındaki tek model olması özelliği ile pazarda büyük işler yapmaya aday…

Tasarrufun yanı sıra genişleyen iç havuzu, tamamen yenilenen şoför mahalli, yeni nesil iklimlendirme sistemi, sunduğu geniş donanım alternatifleriyle de dikkatleri üzerine çeken Yeni Conecto’nun; solo ve körüklü dizelin yanı sıra CNG motor seçeneği de var.

 

trans-mercedes1 trans-mercedes4 trans-mercedes3

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."