• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Yazarımız Necdet Fırat küçük oğlunu evlendirdi

18 Nisan 2017
Yazarımız Necdet Fırat küçük oğlunu evlendirdi

YAŞAM BOYU SAADETLER!

ANKARA’nın deneyimli otobüsçüsü, gazetemizin yazarı Necdet Fırat, geçtiğimiz hafta küçük oğlu Levent Fırat’ı evlendirerek, bir babanın yaşayabileceği en büyük mutluluğu yaşadı. Levent Fırat, Gölbaşı Akalın Bonbon Düğün Salonu’nda, Ankara’nın tanınmış iş adamlarından Yusuf Koç’un torunu Özgecan Akhan ile hayatını birleştirdi. Muhteşem düğünün ev sahipliğini damadın anne ve babası Songül ve Necdet Fırat, gelinin anne ve babası Nergis ve Hakan Akhan yaptı. Dünürler; konukları kapıda karşıladı ve düğün boyunca, “iyi bir ev sahipliği” örneği gösterdi.

AŞTİ esnafı, şehirlerarası otobüsçüler ve önde gelen bürokratların yoğun ilgi gösterdiği düğün töreninde, genç çiftin nikah şahitliğini ise Meclis eski Başkanı Mehmet Ali Şahin, İçişleri eski Bakanı Abdülkadir Aksu, BUGSAŞ Genel Müdürü Seçkin Odabaşı, işadamı Fevzi Çakmak ve eşi Nejla Çakmak yaptı.

Çifti tebrik eden eski Bakan Abdülkadir Aksu bir konuşma yaparak, yeni evlenen çifte “ömür boyu mutluluk” dileklerinde bulundu. Meclis Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin de, evlenme cüzdanını gelin Özgecan Akhan’a verdi. Özellikle Doğu yöresi sanatçılarının yer aldığı gecede, konuklar halaylar çekerek doyasıya eğlenme fırsatı buldu. Düğüne katılıp bu mutluluğu kendileriyle paylaşan tüm akraba, dost, meslektaş ve konuklara gazetemiz aracılığıyla teşekkür eden yazarımız Necdet Fırat, “Allah her anne ve babaya aynı mutluluğu yaşatsın.

Bu mutluluğu dostlarla paylaşmak, çok daha anlamlı ve sevindirici. İşte ben bu sevinci yaşadım; yaşatanlar sağ olsun, var olsun” dedi.

Biz de GÜLEGÜLE Ailesi olarak Levent ve Özgecan çiftine ömür boyu mutluluklar temenni ediyoruz!

Düğüne katılanlar arasında şu isimler yer aldı: Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Nazlı Ergül, İmar Daire Başkanı Nadir Koç, Ceylan İnşaat A.O Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Ceylan, Başkan Yardımcısı Kemal Ceylan, ağır ceza hakimlerinden Fahrettin Yıldız ve İstanbul Adliyesi Savcılarından Ahmet Çekiç,  Anadolu Kulubü Başkanı Metin Cizreli, Simge İlaç Deposu Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çakmak, Gaziantep Medikal Park Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Kuba, İzmir Medikal Park Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kuba, 24. Dönem Siirt Milletvekili Yılmaz  Helvacıoğlu, yine 24.dönem Sinop milletvekili Mustafa Öztürk, İş Adamı Yusuf Koç ve Varan Sigorta Sahibi Mustafa Varan…

Düğüne AŞTİ’den ve sektörden ise şu isimler katıldı: Özdiyarbakır Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arıkboğa, AŞTİ İşletmesinden Sorumlu BUGSAŞ Genel Müdürü Seçkin Odabaşı, Tüm Otobüsçüler Federasyonu’ndan (TOF) Çavuş Çiçek, TOFED Yönetim Kurulu 2. Başkanı Mustafa Özcan, Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Yıldız, AŞTİ Dernek Başkanı Mustafa Özbakır, Özkaymak Genel müdürü Metin Cevizci, Efe Tur’dan Talat Güneş, Lider Adana Seya-hat’ten Murat Kurnaz, Lüks Artvin Tur’dan Aslan Aydemir, Vip Turizm ve Mermerler Turizm adına Kemal Mermer, Ateş Seyahat’ten Ethem Ateş (Büyük Ethem), İnan Turizm’den Ethem Ateş (Küçük Ethem), Urfa Cesur’dan Fuat Kargılı,  Sakarya Vip Turizm’den Adnan Serdar, İstanbul Seyahat’ten Aytekin Aydın, Siirt Petrol Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mehdi Dalgalı

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."