• Dolar Alış / Satış: 4.465 / 4.473
  • Euro Alış / Satış: 5.267 / 5.277
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

VW CRAFTER Okul için ağustosa özel fırsatlar

14 Ağustos 2017
VW CRAFTER Okul için ağustosa özel fırsatlar

Volkswagen, turizm ve servis taşımacılığı alanındaki starı Crafter için, okul sezonu öncesi cazip çok bir kampanya başlattı. Ağustosta başlayacak olan kampanya, sınırlı sayıda aracı kapsıyor.

VOLKSWAGEN Ticari Araç, yeni okul dönemine yeni bir araçla başlamak isteyenler için sınırlı sayıdaki Volkswagen Crafter modellerinde cazip fırsatlar sunuyor.

Volkswagen Ticari Araç’ın Crafter modelinin okul servisleri için geliştirdiği versiyonu Crafter Okul, 16+1, 18+1, 19+1 ve 22+1 yolcu kapasitesi seçenekleriyle satın alınabiliyor.

Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’ne uygun olarak tasarlanan ve herhangi bir ek düzenleme gerektirmeyen Crafter, okul servislerinden beklenen her türlü ihtiyaca cevap veriyor.

Crafter Okul, yakıt yönünden verimli dört silindirli çift turbo 2.0 TDI Euro 6 dizel motorla sunuluyor. 163 PS güç üreten motor, şehir dışında 100 kilometrede 6.7 lt tüketim değeriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Crafter Okul, aracını yenileyecek olan ve yeni araç satın alacak olan kullanıcılar için ağustos ayı boyunca, sınırlı sayıda araç için okul sezonuna özel fırsatlarla satışa sunuluyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN