• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Volkswagen’den krizdeki turizm taşımacılarına tam destek geldi

1 Kasım 2016
Volkswagen’den krizdeki turizm taşımacılarına tam destek geldi

İşsizlik kıskacındaki esnafa destek amacıyla üretici firmalarla görüşen TTDER, Volkswagen yöneticilerini ağırladı. Volkswagen, 9+1 dönüşümü ve esnek ödeme konusunda her türlü kolaylığı sunacaklarını açıkladı.

TURİZM Taşımacıları Derneği (TTDER), işsizlik kıskacındaki esnafı bir nebze rahatlatmak adına girişimlerini sürdürüyor. Bir taraftan İstanbul Ticaret Odası (İTO) ve Türkiye Odolar ve Borsalar Birligi (TOBB) kanalıyla sıkıntılara çare arayan TTDER, diğer taraftan da üretici firmaların desteğini arkasına almak istiyor.

Dernek yönetimi, bu çerçevede son olarak Volkswagen Ticari Araçlar yöneticileri ile yemekli bir toplantı gerçekleştirdi.

İstanbul Boğazı’ndaki meşhur Arnavutköy Balıkçısı’ndaki toplantıya; TTDER adına Başkan Sümer Yığcı, Başkan Yardımcısı Mehmet Öksüz ve Onur Kurulu Üyesi Nusret Ertürk hazır bulunurken, Volkswagen Ticari Araçlar’dan ise Bölge Satış Yöneticisi Hakan Kılıç ve ALTUR Volkswagen Filo Satış Müdürü Suat Sevimli yer aldı. Sektörün işsizlik nedeniyle ciddi bir sıkıntı yaşadığına dikkat çeken Başkan Sümer Yığcı, bugüne kadar kendilerine yakın duran Volkswagen’den destek talep etti. 8+1 araçların değişen kanun nedeniyle otomobil sınıfına düşürüldüğünü de hatırlatan Başkan Yığcı, 9+1’e dönüşüm ve ödeme konusunda kendilerine kolaylık sunmalarını istedi. En önemli müşteri kitleleri arasında gördükleri turizm taşımacılarına her türlü desteği vermeye hazır olduklarını dile getiren Hakan Kılıç da, gerek dönüşüm, gerek araç alımı ve gerekse de esnek ödeme konusunda tüm imkanlarını zorlayacaklarını belirterek, “Kapımız sonuna kadar taşımacı dostlarımıza açık. Bu zor günlerinde sektöre destek olmak için, en cazip imkanları sunacağız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."