• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Voith, enerji sektörünün temsilcilerini bir araya getirdi

1 Kasım 2016
Voith, enerji sektörünün temsilcilerini bir araya getirdi

VOITH Türkiye, ‘2. Enerji, Petrol ve Gaz Teknoloji Günü’nü 13- 14 Ekim 2016 tarihinde Büyük Abant Oteli’nde düzenledi. Etkinliğe katılan enerji sektörünün temsilcileri, Voith’in bu alanla ilgili yeniliklerini yakından tanıma şansı buldu. Karşılıklı tecrübe alış verişi ve paylaşımının yapıldığı bu ikinci buluşmaya katılanlar, son derece verimli bir gün yaşadı. VOITH Almanya’dan gelen uzmanlar, VORECON NX ve Aeromaxx gibi yeni ürünlerini ve teknolojilerini sektöre tanıtma imkanı buldu.

Uzun yıllardır geliştirme süreci devam eden VORECON NX; pompa,compresör ve fan gibi dönen ekipmanlarda sunduğu hidrodinamik hız ayarlaması özelliği ile dikkat çekti. Enerji, petrol-gaz endüstrisinde ‘hidrodinamik hız ayarlaması’ yapılmasının; pratikliğine, düşük maliyetine, uzun ömürlü-güvenilir olmasına ve enerji tasarrufu sağlamasına da vurgu yapıldı. Aeromaxx teknolojisi ise özellikle dişli gruplarında dikkat çeken kayıpların olduğu yağlama konusunda iyileştirmeler yaparak, verimin artırılabileceğini gösterdi.

VOITH Uzmaları, yeni projelerde olduğu kadar, iyileştirme projelerinde de sektörle işbirliği yapmaktan mutluluk duyacaklarını ifade ettiler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."