• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

VOITH 150. yılını global çapta kutlayacak

6 Mart 2017
VOITH 150. yılını global çapta kutlayacak

BİR Demirci Atölyesinden Global Teknoloji Grubuna dönüşmesidir VOITH’in 150 yıllık tarihi… Şirket, bu başarısını hizmet verdiği tüm ülkelerdeki çalışanlarıyla birlikte kutlayacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Voith CEO’su Hubert Lienhard, şunları söyledi:

“150. yılımızda Voith’in başarı hikâyesine önemli katkılar yapmış olan ve yapmaya devam eden kişilerle, yani çalışanlarımızla kutlama yapmak istiyoruz.

Ben kutlamaların Voith’in kendisi kadar uluslararası ve çeşitli olmasını istiyorum. Şubat ile temmuz sonu arasında, şirketimizin yaklaşık 160 lokasyonunda çalışanlar için tüm dünyada 260 personel etkinliği ve aile buluşması düzenleyeceğiz. Etkinliklerimizin teması, “Gelecek 150 Yıla Hoş geldiniz” olacak.

  1. yıl kutlamalarımız, 2017 yazında Voith’in kurulduğu yer olan ve halen merkezinin bulunduğu Heidenheim’de zirveye çıkacak. 14 Temmuz’da bu lokasyonda çalışan yaklaşık 4,500 personel için bir kutlama etkinliği düzenlenecek. Temmuzda çalışanlar ailelerine çalıştıkları yerleri gösterme fırsatı bulacaklar. Bu etkinliğimize; siyaset, iş ve kültür dünyalarından misafirler de gelecek”…
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."