• Dolar Alış / Satış: 3.928 / 3.935
  • Euro Alış / Satış: 4.822 / 4.831
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

VİB, Yeni Travego’larını Hassoy’dan alıyor

19 Temmuz 2016
VİB, Yeni Travego’larını Hassoy’dan alıyor

SEKTÖRÜN örnek firmalarından Sakarya VİB, yeni yatırımlarında da Mercedes markasını ve iş ortağı Hassoy’dan şaşmıyor. Firma, Hassoy ile yaptığı 20 adetlik Yeni Travego anlaşması çerçevesinde otobüslerini partiler halinde teslim alıyor.

VİB, son olarak 3 adet Travego’yu filosuna kattı. Bu alışverişle ilgili açıklama yapan Sakarya VİB Yönetim Kurulu Başkanı Seyhan Azder, “Yılların tecrübeli bayi hassoy ile çalışamanın gururunu tekrar yaşıyoruz. Hassoy ailesi bizlere tüm araç alımlarımızda gerekli kolaylığı ve esnekliği fazlasıyla sağlıyor. Hassoy’un değerli sahip ve yöneticilerine kooperatifimiz adına şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

Hassoy Motorlu Vasıtalar Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy da, Seyhan Başkan ve Sakarya VİB ailesi ile çalışmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Bayii olarak müşterimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Araçları fabrikadan alıp, müşterisine teslimine kadar titizlikle işlerini yapan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sakarya VİB ile uzun soluklu bir çalışmamız mevcut. Bizler müşterilerimize ne kadar kolaylık sağlayabilirsek, onlar da o derece yatırım yapmayı göze alıyor. Bu nedenle yarırımcı, bu ülkenin ‘katma değeri’dir. Bu bilinçten hareketle bizler bayii olarak alım ve satım işlerini kolaylaştırmalıyız ki, ticaret aksamasın. Sakarya VİB’e Hassoy’u tercih ettikleri için teşekkür ediyor; tüm müşterilerimize hayırlı bol kazançlar diliyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."