• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Urfalı otobüsçü terörü ve darbeyi protesto etti

17 Temmuz 2017
Urfalı otobüsçü terörü ve darbeyi protesto etti

HER duyarlı vatandaş gibi şehirlerarası otobüsçüler de; ülkeyi kana bulayan ve darbe girişimleriyle bizleri karanlığa sürüklemek isteyenlere karşı varını yoğunu ortaya koyuyor. Özellikle geçen yılki hain darbe kalkışmasına karşı sesini gür şekilde yükselten otobüsçüler, 15 Temmuz’un birinci yılında da aynı duyarlılığı gösteriyor. Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali yönetimi ve esnafları da şehitlerini unutmayanlardan…  Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs İşletmecileri Derneği Başkanı Fuat Altun öncülüğünde otogar esnafı, geçen yıl 11 Temmuz’da otogarda şehit edilen 3 polisi ve 15 Temmuz darbe girişimine karşı göğsünü siper edip şehit düşen 4 kahramanın resimlerini içeren afişlerleri terminalin girişine astı.

Başkan Altun, ülkeyi karanlığa sürüklemek isteyenlere karşı dün olduğu gibi bundan sonra da var güçleriyle mücadele edeceklerini söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."