• Dolar Alış / Satış: 5.377 / 5.386
  • Euro Alış / Satış: 6.091 / 6.102
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

URFA’DA ZiRVE GiBi KONGRE

23 Mayıs 2016
URFA’DA ZiRVE GiBi KONGRE

Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs İşletmecileri Derneği, olağan genel kurulunu yaptı… Mevcut Başkan Fuat Altun ve ekibi, üyelerin oyuyla güven tazeledi. Altun, sorunların çözümü için kararlı şekilde mücadele edeceklerini söyledi.

 

TÜRKİYE Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) çatısı altında yer alan Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs İşletmecileri Derneği, geçtiğimiz hafta ses getiren bir kongre gerçekleştirdi. Güneydoğulu otobüsçülerin zirvesine dönüşen olağan genel kurulda, mevcut Dernek Başkanı Fuat Altun, üyelerin oyuyla bir kez daha yönetim vizesi aldı.

 

Şehirlerarası Otobüs İşletmecileri Toplantı Salonunda yapılan kongrede, Divan Başkanlığına Mehmet Davut İnce, üyeliklerine de Nihat Uygur ile Ercan Hasan Başoğlu seçildi. Faaliyet raporunun okunmasıyla devam eden kongreye, Mevcut Başkan Fuat Altun’un hazırladığı tek liste ile gidildi. Tüm delegelerin desteği ile yeniden Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs İşletmecileri Derneği Başkanlığına seçilen Fuat Altun,  kongreye katılanlara ve kendisine destek veren tüm üyelerine teşekkür etti. İki yıl boyunca esnafın ve sektörün sorunlarının çözümü için yoğun bir uğraş verdiklerini belirten Başkan Altun, yeni dönemde de hiç bir ayırım yapmadan herkesin hakkını korumaya çalışacaklarını söyledi.

 

Kongrede yönetime şu isimler seçildi: Fuat Altun (Dernek Başkanı), Osman Asoğlu, Necdet İpekçioğlu, Ömer Geçgel, Reşit Koyuncu, Halil Bayar ve İmam Tumbul… Denetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: Mehmet İshanlı, Ahmet Geçgel ve Mahmut İpekçioğlu.

 

FUAT ALTUN BAŞKAN, KONUKLARINA UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATTI

ŞANLIURFA Şehirlerarası Otobüs Terminali Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen kongrenin ardından, Urfa’nın eşsiz misafirperverliği ile katılımcılara muhteşem bir gün yaşatıldı. İlk olarak Kadir Başkanın Yeri’nde bir birinden seçkin yemekler yiyen katılımcılar, akşam da Şanlıurfa ile özdeşleşmiş ‘Sıra Gecesi’nde ağırlandılar. Ev sahipliğinin mükemmel örneğini sergileyen Dernek Başkanı Fuat Altun, tüm gün misafirleriyle en iyi şekilne ilgilendi ve hizmette kusur etmedi. Başkan’ın bu sıcaklığı, yurdun değişik bölgelerinden gelen davetlilerin büyük takdirini topladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN