• Dolar Alış / Satış: 3.782 / 3.788
  • Euro Alış / Satış: 4.653 / 4.661
  • ISTANBUL:
  • Güneş:
  • Öğle:
  • İkindi:
  • Akşam:
  • Yatsı:
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

URFA HASSOY, 10’luk ‘YENİ YILDIZ’ siparişinin yarısını teslim aldı

23 Ağustos 2016
URFA HASSOY, 10’luk ‘YENİ YILDIZ’ siparişinin yarısını teslim aldı

Büyük hedeflerle yola çıkan Urfa Hassoy, 2016 yatırımları çerçevesinde Koluman Tarsus ile 10 adet ‘Yeni Travego’ için sözleşme yapmıştı. Son yapılan teslimatla birlikte filoya katılan ‘Yıldız’ sayısı 5 adede çıktı.

MERCEDES-Benz Türk bayii Koluman Tarsus’tan aldığı 10 adet ‘Yeni Travego’ ile dikkatleri üzerine çeken Güneydoğu’nun yıldızı parlayan firması Urfa Hassoy, otobüsleri bir bir filosuna dahil ediyor.

Şimdiye kadar 4 adet beyaz renkli Yeni Travego’yu araç parkına katan Urfa Hassoy, geçen hafta aldığı otobüsle birlikte siparişinin yarısını teslim almış oldu. Otobüsün anahtarını Koluman Tarsus Otobüs Satış Müdürü Erdem Ünler’den teslim alan Urfa Hassoy yöneticilerinden Abuzer Büyükfırat, yatırımlar ve sezonla ilgili olarak gazetemize kısa bir demeçte bulundu.

Darbe girişimi nedeniyle bu sene sezon yaşayamadıklarının altını çizen Abuzer Büyükfırat, “Allah’tan darbe girişimi Ramazan Bayramı tatilinden önce olmadı da, 9 günlük de olsa iş yapabildik. Ancak darbeden hemen sonra işler bıçak gibi kesildi.urfa hassoy1

Haliyle insanlar yaptıkları yatırımların karşılığını alamadı. Şimdi önümüzde 9 gün olması beklenen Kurban Bayramı tatili var. Umarım herhangi bir aksaklık olmaz, havalar iyi gider de otobüsçü esnafı olarak biraz da olsun rahatlarız. Sıkıntılar var ama, ben gelecek adına karamsar değilim.

Bu arada kalan 5 adet Yeni Travego’muzu da teslim alarak, 2016 yatırımlarımızı tamamlamış olacağız” dedi.

Gelecek yıl için umutlu olduklarını da belirten Abuzer Büyükfırat, “Firma olarak bu sene yatırımlarımızı tamamladık. Gelecek yıl, ülkemizin ve işlerin durumuna göre yeni yatırım planları yapacağız. Tercihimiz yine Mercedes marka otobüsler olacak” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."