• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Urfa Hassoy 10 adet Yeni Travego alarak hedef büyüttü

19 Temmuz 2016
Urfa Hassoy 10 adet Yeni Travego alarak hedef büyüttü

KISA sürede Güneydoğu Anadolu bölgesinin yıldızı parlayan firmaları arasına girmeyi başaran Urfa Hassoy, 2016 yılında da ciddi otobüs yatırımları gerçekleştirdi. Mercedes’in önemli müşterileri arasında yer alan Urfa Hassoy, aynı zamanda ‘Yeni Travego’yu filosuna katan öncü firmalar arasında da yer aldı.

Firma, 2016 yatırım planlamaları çerçevesinde Mercedes-Benz Türk bayi Kouman Tarsus ile 10 adet Yeni Travego anlaşması imzaladı. Otobüsler, partiler halinde teslim ediliyor. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan urfa hassoy1Urfa Hassoy yöneticilerinden Abuzer Büyükfırat, sektörde ciddi bir rekabetin yaşandığına dikkat çekerek, şunları söyledi: “Önemli bir yarış var. Bu yarışta ayakta kalabilmek ve öne geçebilmek için yatırım yapmak durumundasınız. Biz de firma olarak bu anlayıştan hareket ederek, Mercedes-Benz’in şehirlerarasındaki YILDIZ’ı Yeni Travego’yu yolcularımızın hizmetine sunduk”… Özellikle bayram tatilinde işlerin hayli yoğun olduğunu, firma olarak hedeflerine fazlasıyla ulaştıklarını da ifade eden Abuzer Büyükfırat, tüm sektöre kazasız belasız, bol kazançlı bir sezon diledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."