• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Umutların gerçeğe dönüşmesi dileğiyle…

23 Ağustos 2016
Umutların gerçeğe dönüşmesi dileğiyle…

HÜKÜMETİMİZ çok doğru bir stratejiyle dış politikada yeni dostluklar kazanmaya devam ediyor. Düşünsenize; bundan çok kısa bir süre öncesine kadar İsrail ile neredeyse düşman gibi iken, şimdi dost olduk.

Rusya ile ilişkiler tamamen kopmuş iken, geçmişten de daha büyük bir dostluğun kapısını açtık. Keza İran ile de yapılan görüşmeler sonrasında karşılıklı işbirliğimizi daha ileri noktalara taşıma kararı aldık. Bunlar çok değerli; çünkü bu sayede hem ülkemizin stratejik konumunu güçleniyor hem de ekonomimiz gelişiyor. Biz turizmci olduğumuz için, konuya turizm penceserinden bakıyoruz. Bu dostluklar bugün için turist akınına dönüşmüyor belki ama; yarın için umut veriyor. Nitekim turizmcilerin neredeyse tamamı, bugünkü gelişmelerden yola çıkarak 2017 için son derece umutlu konuşuyor. Umarız bugünkü birlik beraberlik devam eder ve umutlar gerçeğe dönüşür

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."