• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Umut 2018 deniyor; kim öle kim kala!

9 Kasım 2016
Umut 2018 deniyor; kim öle kim kala!

TÜRKİYE ateş çemberinin ortasında. Ortalık yangın yeri… Irak mı dersin, Suriye mi, ülkemizin güneydoğusu mu; her yerde savaş! Bu zorlu süreci doğru yönetemezsek, korkarım ki ülke olarak çok büyük yaralar alabiliriz. Hükümet, ülke menfaati adına süreci yönetebilmek için bir takım girişimlerde bulunuyor. Umarız bunun karşılığını alabiliriz. Ancak hiç de kolay olmayacağı da açık. Bu yangın bu seneyi götürdü, 2017’yi de götürecek gibi…

Hal böyle olunca, ülke turizmi de dibe vurdu. Açıklanan son rakamlar, durumun vehametini açıkça gözler önüne seriyor. Rusya, İsrail ve İran’la ilişkilerin normalleşmeye başladığı günlerde biraz olsun umutlanan turizm sektörünün üzerine, yeniden umutsuzluk çöktü. Turizmciler 2017’nin, 2016’yı bile aratabileceğini söylemeye başladılar. Böyle olmalı ki, sayın bakanımız bile 2017’yi değil, 2018’i işaret ediyor. Destek olmaksızın işte bu 2 seneyi herkes kaldıramayabilir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."