• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ULUSOY geleneksel iftarıyla sezona ‘Merhaba’ dedi

13 Haziran 2018
ULUSOY geleneksel iftarıyla sezona ‘Merhaba’ dedi

Sektörün parlak markası Ulusoy, Samsun Terme’de geleneksel iftarını yaptı. Geniş katılımın olduğu iftarda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Okumuş, sezona dair yapılan hazırlıkları anlatarak, şirketin geleceğiyle ilgili iddialı konuştu.

ULUSOY Seyahat, Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş ve güçlü ailesinin çabalarıyla giderek eski parlak günlerine geri dönmeye başladı. Yeni yatırımlar ve yeni hat açılımlarıyla dikkatleri üzerine çeken şirketin, bu sezon için hedefleri de büyük. Ulusoy, bu hedefleri büyük ailesiyle paylaşmak üzere geçtiğimiz hafta Samsun Terme’de geleneksel iftarını düzenledi. İftarda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş, şirketin bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.

Okumuş, şunları söyledi: “Yaşamımın büyük kısmının geçtiği Ulusoy’un direksiyonunda olmak benim için büyük bir gurur; aynı zamanda da sorumluluk tabii… Elbette bazı sıkıntılar yok değil, ancak ‘bu değerli markayı nasıl çok daha ileri noktalara getirebiliriz’in çabasını da gösteriyoruz, göstermek zorundayız. ‘İmran Okumuş olarak, bu şirketten 40 yıl ekmek yemiş bir adamsam, bugün bulunduğum bütün makamların tamamında bu ismin bende hakkı ve hatırı varsa, bu şirkete sahip çıkmalıyım’ dedim.

Bildiğiniz gibi şirkete sıkı sıkıya bağlı olan ekibimin çabalarıyla, bu sene de Türkiye’nin ‘En İtibarlı Karayolu Şirketi’ seçildik. Bu bizi davamızda daha da motive etti. İyi bir sezon geçirebilmek adına her türlü hazırlıklarımızı tamamladık. Verimli bir sezon geçirip, gelecek için çok daha büyük hedefler koyacağız önümüze. Ama hiçir zaman Ulusoy’u zirveye çıkaran kaliteden, güvenlikten ve sektöre bağlılığımızdan ödün vermeyeceğiz.  Biz Ulusoy’un geçmişinden aldığımız güçle, şirkete yakışan biçimde 81 yıllık mazisini, alın terini unutmadan otobüsçülük yapacağız. Başka hiçbir iddiamız yok.

Şimdiden Ramazan Bayramı’nızı tebrik ediyorum. Geldiğiniz için şahsım ailem ortağım ve yöneticilerim adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum”…

  

  

  

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN