• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TURSAN onlara ‘IŞIK’ oldu

29 Kasım 2016
TURSAN onlara ‘IŞIK’ oldu

ÖĞRENCİ ve personel taşımacılığının kurumsal firması TURSAN, önemli bir sosyal sorumlulukla takdir topladı. TURSAN, Şanlıurfa İkiağız Çamlıdere İlkokulu’na ‘Işık’ olsun diye, jeneratör bağışladı. Konuyla ilgili olarak şirketten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Düşünün ki bir ilkokulda, sürekli elektrik kesintisi nedeniyle öğrenim aksıyor; bu çağda kabul edelemez bir durum. Ancak gerçekten de ışığa ihtiyacı olanlar var. Mesela Şanlıurfa İkiağız Çamlıdere İlkokulu… Okulun ‘Bize Işık Olun’ çağrısına duyarsız kalamazdık ve proje yöneticimizi görevlendirerek Jeneratörü temin ve teslim etmesini sağladık. Teslim esnasında Vekil Karakol Komutanı ve Haliliye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü’nün de yanımızda yer almasından büyük mutluluk duyduk.  Karakol Komutanları ekibimizi karşılarken bir nevi tören hazırlamıştı. Küçük bir yardım için neden bu kadar hazırlık yaptınız diye sorduğumuzda da ‘Eğitim için yapılan bir yardım söz konusu ise, gerekirse orduyu toplarız. Çünkü siz, bu yardım ile  bir devleti yıkabilecek cehaletin önüne geçecek olan bir hamle yaptınız’ yanıtını aldık, çok duygulandık.

Diliyoruz ki, bütün çocuklarımız uygar koşullar altında eğitim görsün, insana ve insanlığa faydalı bireyler olarak yetişsin, ışıkları hiç sönmesin.

Öğrencilerin “Bize Işık Olun” çağrısını bizlere ileten; HSBC Operasyon İletişim Yetkilimiz Gülnihal Koçan’a, Projenin anahtar teslim hale gelmesinde emek harcayan CMC Şanlıurfa Proje Yöneticimiz Lokman Güvenç’e ve Tursan Ailemizin yüce gönüllü çalışanlarına teşekkür ederiz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."