• Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Turizmin Duayeni Nurdan Üstman’ın kızı için Mevlid okutuldu

3 Ocak 2018
Turizmin Duayeni Nurdan Üstman’ın kızı için Mevlid okutuldu

Buy Phentermine At Gnc Turizmcinin ‘MABED’inde bir anma etkinliği daha…

http://africaontheblog.com/lets-look-south-sudan/ Turizm dünyasının önde gelen isimlerinden Nurdan Üstman’ın biricik kızı Didem Üstman Ark, vefatının birinci yıldönümünde anıldı. Sektörün ‘buluşma adresi’ TTDER Otoparkı’nda düzenlenen Mevlid-i Şerif’e, Duayen Üstman’ın turizmci dostları katıldı.

TURİZM Taşımacıları Derneği (TTDER) Otoparkı, kurulduğu günden bu yana çok sayıda sektör buluşmasına ev sahipliği yaptı. Toplantılar düzenlendi, anma etkinlikleri organize edildi, barbekü partileri düzenlendi.

http://blog.aulddragon.com/2015/12/

Phentermine Uk Buy Online MAPAR’ın da yer kiraladığı TTDER Otoparkı, bu yönüyle sektörün bir ‘mabed’i konumuna geldi. Yedikule’deki otopark, geçtiğimiz hafta da yine bir anma etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Buy Phentermine Bodybuilding TÜRSAB’ın eski yöneticilerinden, UTS-United Travel Services sahibi, TURSAV Vakfının Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, turizm sektörünün duayenlerinden Nurdan Üstman’ın kızı Didem Üstman Ark, ölümünün birinci yılında anıldı.

http://srmarchivists.org/wp-json/

TTDER Otoparkı’nda okutulan Mevlid’i Şerif’e, TOF, TTDER yönetimi ve çok sayıda turizm taşımacısı katıldı.

Buy Phentermine K 25 Başta TTDER yöneticileri olmak üzere; bu etkinliğin hayata geçirilmesinde emeği olanlara teşekkür eden Duayen Nurdan Üstman, ‘Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın’ dedi.

Order Phentermine 37.5 Canada

http://blog.aulddragon.com/2011/04/yeenoghu-the-demon-prince-of-gnolls/ Turizm taşımacıları, etkinlikte aramızdan ayrılan sektör büyüklerimiz ve duayenlerimiz Ali Osman Ulusoy, Halil Ak ve Aydın Opçin’i de dualarla andılar.

Cheapest Phentermine Uk

Order Cheap Phentermine Online TTDER’in Yedikule’deki otopark alanında gerçekleştirilen anma etkinilğinde Turizmin Duayeni Nurdan Üstman, TOF Genel Başkanı Mustafa Yıldırım, Başkan Yardımcısı  Tahsin Yücefer, TTDER Başkanı Sümer Yığcı, Başkan Yardımcısı Mehmet Öksüz, Yönetim Kurulu Üyeleri Şevket Ak ve Ali Özdamar, MAPAR Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, Otobüs Satış Müdürü Gökhan Çerioğlu, Anadolu ISUZU Bölge Satış Yöneticisi Ferhat Sancaklı, SIMROLL Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aydın, Genel Müdür Nazmi Kalkar, Aker Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Emre Ak, Rena Tur sahibi Ömer Demirci ve çok sayıda turizm taşımacısı katıldı.

Buy Adipex Australia

http://africaontheblog.org/african-history-film-invasion-1897/?relatedposts=1

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."