• Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TURiZMCiLER KOPRU iSTiYOR! En azindan “KOPRU” var mi yok mu onceden bilmek istiyor

7 Haziran 2016
TURiZMCiLER KOPRU iSTiYOR! En azindan “KOPRU” var mi yok mu onceden bilmek istiyor

Buy Adipex Mexico Bayram Tatilleri, Turizmcilerin, Otelcilerin özlemle beklediği ve en çok kazanç sağladığı dönemlerdir.

http://marshallstrawberry.com/marshalls-journey/ Ülkemizde Bayram Tatilleri hafta içine gelirse Buy Adipex For Weight Loss bazen Bakanlar Kurulu kararı ile hafta sonu tatili ile birleştirilerek 9 güne çıkartılabilmektedir.

Biz buna Buy Phentermine Online From Mexico “Köprü Yapmak” diyoruz.

 

Phentermine Order Online Reviews Türkiye’de bu durum Turizmciler için adeta http://africaontheblog.com/tag/africa/page/32/ “kumar” haline dönüşmektedir. Çünkü bu belirsizlik Turizmcilere çok büyük kayıplar getirmektedir.

Cheap Phentermine Australia cem

http://africaontheblog.com/tag/npp-boycott/ Nasıl mı? 

http://answerwedding.com/general/prefect-weight-reduction-while-planning-wedding.html Tatil 9 güne çıkacak diye düşünerek, riske girip Uçak ve Otellerde 9 güne yer alırlar ve tatil 9 güne çıkmazsa? Paralar çöpe gidecek.

http://salmosca.com/song/stellas-blues/ Tatil 9 güne çıkmayacak diye düşünerek riske girmezler ama tatil 9 güne çıkarsa, bu kez bayramda nal toplayacaklar. Yani yatırdıkları paralar boşa gidecek.

 

http://bluelineproducts.com/fat-loss-phoenixa-arizona-austina-texas/ İşte bugünlerde Turizmciler yine bir kumar arefesindeler.

Can Buy Adipex Gnc KÖPRÜ VAR MI YOK MU?  BAYRAM TATİLİ 9 GÜN OLACAK MI OLMAYACAK MI?

http://africaontheblog.org/open-letter-nigerian-health-workers/amp/ Turizmcilerin yarısı riske girip 9 güne göre yurtiçi ve yurtdışı turları için Otel, Uçak paralarını ödediler bile. Diğer yarısı ise 4 gece için ödeme yaptılar. Her iki durumda da yatırılan paraların yarısı boşa gidecek. Memleketin paraları bunlar.

http://newportmanners.com/faq/cost-of-the-wedding-gift-when-hosting/  

Ordering Phentermine 37.5 Mg Online Peki, Tur Operatörleri ne istiyor? 

http://myhcgwholesale.com/dae/zbl-seiko-kinetic-reimportation-YE.html  

Buy Phentermine 37.5 Tablets Online Önce, diğer ülkelerde “KÖPRÜ” nasıl uygulanıyor ona bakalım;

 

Örneğin; İtalya ve İspanya’da, eğer bayramlar hafta içine geliyorsa, http://bluelineproducts.com/fat-loss-houstona-texas-austina-texas/ 9 güne çıkması yani köprü kurulması için 2,5 gün eklemek gerekiyor. Ama 3 gün gerekiyorsa, eklemiyorlar. Böylece Turizmciler 10 sene sonrasını bile görüp yatırım yapmaları mümkün olabiliyor.

Artık bu Yasayla mı, Kararname ile mi sabitlenir bilinmez ama önceden bilinmesinin ülke turizmine katkısı olacağı aşikar.

 

http://myhcgwholesale.com/o1-psiuy_KSpoy_atiyr/strong-17565.bmw Kısaca özetlersek TURiZMCiLER KÖPRÜ iSTiYOR! En azından “Köprü” var mı yok mu önceden bilmek istiyor

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."