09:37:15
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Turizmciler, darbe girişimini sert şekilde kınadı

26 Temmuz 2016
Turizmciler, darbe girişimini sert şekilde kınadı

Phentermine Buy Canada TÜRKİYE Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED), Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD), Turist Rehberleri Birliği (TUREB) ile Turizm Restaurant Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği (TURYİD), ortak bildiri yayınlayıp kanlı darbe girişimini kınadı.

Buy Phentermine 30Mg Capsules

Bildiride şu görüşlere yer verildi:

http://salmosca.com/portfolio/warne-marsh-sal-mosca-quartet-2/

http://zbrushguides.com/wacom-intuos-3d-unboxing/?utm_source=facebook.com “Halkın tercihlerine ve demokrasinin ön koşulu olan kurum ve kuruluşlara yönelik olduğuna inandığımız 15 Temmuz kalkışmasını çağdaş ve modern bir toplum kurma çabalarımıza ve doğrudan demokrasimize yönelik bir eylem olması nedeniyle şiddetle kınıyoruz. Darbeleri önlemenin çaresi daha çok demokrasi, daha çok özgürlük, daha çok iç barış ve daha çok katılımcılıktan geçmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle çalışmalarımızı kaldığımız yerden devam ettirerek, demokrasiye tüm gücümüzle sahip çıkacağız. Türk halkının demokrasiye olan inancı ve sağduyusu ile başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız olmak üzere hükümetimizin kararlı ve basiretli yönetimi bu çağ dışı girişimi başarıyla önlemiştir. Türk turizmciler olarak bizler demokrasi karşıtı her türlü girişimin karşısında bulunduğumuzu belirtir, ülkemizi karanlığa götürecek böyle bir şeyin bir daha yaşanmamasını dileriz. Türk ulusuna geçmiş olsun diyor; demokrasimizi korumak için şehit olan sivil, kamu ve güvenlik görevlisi yurttaşlarımıza rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Saygılarımızla…”

Purchase Phentermine 37.5Mg
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."
http://africaontheblog.org/where-do-africans-come-from/amp/ http://myhcgwholesale.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://myhcgwholesale.com/inside-designers/ Buy Adipex Canada Online http://bluelineproducts.com/fat-burning-workout-austin-texas-phoenix-arizona/ Buy Phentermine Yellow 30 Mg http://newportmanners.com/faq/friendship-lonely-part-time-spouse/