• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Turizmci desteği hak ediyor

10 Temmuz 2017
Turizmci desteği hak ediyor

SON iki yılda turizmde ciddi bir düşüş yaşandığı herkesin malumu… Düşüşün nedenini de hepimiz çok iyi biliyoruz: Ortadoğu’daki savaş ve ülkemiz üzerine oynanan oyunlar… Elbette, bu durum hep böyle gitmeyecek, Türkiye her alanda hak ettiği noktalara gelecektir. Turizm de, yine canlanacak, bizler ülkemize döviz kazandırmaya devam edeceğiz. Ancak bu arada ayakta durabilmemiz de gerekiyor. Biz turizm taşımacıları olarak dünyada hizmet kalitesinin geldiği noktanın farkındayız ve buna ayak uydurmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Gururla söyleyebiliriz ki  Türkiye’de turizm taşımacılığında kullanılan kaliteli otobüsler dünyada pek az ülkede var.

Ama bunun devamının gelmesi için, sektörü ayakta tutabilmek için yatırım yapmaya, yatırım yapabilmeye devam edilmesi gerekiyor.

Bu sektöre gönül vermiş olan turizm taşımacıları hizmet kalitesini yüksek tutmak, yatırıma devam etmek için elinden geleni yapıyor.

Ama yaşanan olumsuzluklar dikkate alındığında, yetkili mercilerin desteği olmadan vatandaşın, iş sahibinin çabası ancak bir yere kadar sürecektir.

Türk turizminin geleceği adına, bu sektörde hizmet verenlere kucak açılmalı ve destek verilmelidir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."