• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Tüm dostlarımızı yeni otoparkımıza bekliyoruz

2 Mayıs 2017
Tüm dostlarımızı yeni otoparkımıza bekliyoruz

BU ay sonuna doğru mübarek ramazan ayı başlıyor. İnşallah her yıl olduğu gibi bu yıl da, TTDER olarak dostlarımızın destek ve katkılarıyla güzel bir iftar düzenleyeceğiz.

Ramazan dedim ya; İstanbul’daki kutlamaların adresi olarak Yenikapı Dolgu Alanı seçildi.

Dillere destan TTDER Parkımız bu alanda olduğu için, biz de taşınmak durumunda kaldık. Yeni otoparkımızın adresi, ‘Yedikule  Zindanları’nın yanı…

Öncelikle şunu söylemek istiyorum; yeni otoparkımız tıpkı Yenikapı’da olduğu gibi ulaşılması kolay bir yer. Alan da son derece geniş ve kullanışlı.

Buraya taşınmadan önce sağolsunlar İstanbul Büyükşehir Belediyesi asfaltlama da dahil gerekli tüm altyapı çalışmalarını tamamladı. O konuda da hiçbir sıkıntı yok.

Diğer taraftan otobüslerini parklanmaya getiren kaptanlarımızın her türlü ihticayıcını karşılayacağı sosyal tesislerimizi de kurmuş bulunmaktayız. Ben inanıyorum ki; Yenikapı’da olduğu gibi otoparkımız karayolu yolcu taşımacılarının yine nadide buluşma adreslerinden birisi haline gelecektir.

Bu vesile ile bizlere her türlü desteğini esirgemeyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yetkililerine de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."