• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TTDER’in iftarına tüm dostlarımız davetlidir

30 Mayıs 2017
TTDER’in iftarına tüm dostlarımız davetlidir

ÜLKE olarak zor ve kritik günler geçiriyoruz. Kimbilir, bazılarının dediği gibi belki de gelecekle ilgili kaderimizin belli olacağı günler bunlar. Dolayısıyla her zamankinden daha çok birlikteliğe, beraberliğe ve dostluğa ihtiyacımız var.

Tek vücut olabilmeliyiz ki, bu zor günleri hep birlikte atlatabilelim. Hep ‘vesile’ deriz ya; işte mübarek ramazan ayı da bu açıdan çok çok değerlidir. Çünkü bu ay süresinde insanlar kırgınlıklarını unutur, aynı paylaşım sofrasına oturup diyaloğu öne çıkarır. İşte bu yılki mübarek ramazan ayı geldi…

Karayolu yolcu taşımacıları, her yıl olduğu gibi bu ramazanda da iftardan iftara koşacak, paylaşım sofralarında dostluklarımızı daha da pekiştireceğiz.

Hoşgörünün, sevginin ve paylaşımın doruğa çıktığı bu ayda, biz Turizm Taşımacıları Derneği  (TTDER) olarak da geleneksel olarak üyelerimiz, iş ortaklarımız ve dostlarımızla çok güzel bir buluşma gerçekleştiriyoruz.

Bu ramazanda, geleneksel hale getirdiğimiz iftarlarımızın 20’ncisini yapacağız.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi yine güzide üreticimiz, turizmcinin dostu Anadolu ISUZU, iftar sponsorumuz ve ortağımız olacak. Hilton Havuzbaşı’nda buluşmak üzere.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."