• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TTDER’den Sülün’e tebrik ziyareti

17 Ekim 2016
TTDER’den Sülün’e tebrik ziyareti

Mercedes-Benz Türk’ün ilk Türk Direktörler Kurulu Başkanı Sülün’ü ziyaret eden TTDER yöneticileri, kendisine desteklerini ve başarı dileklerini iletti…

SÜER Sülün’ün Mercedes-Benz Türk tarihindeki ilk Türk Direktörler Kurulu Başkanı olması, taşımacılar cephesinde sevinç ve gururla karşılandı. Sülün’ü, bu başarısından dolayı çok sayıda sektör mensubu kutladı. TTDER Başkanı Sümer Yığcı ve Başkan yardımcısı Mehmet Öksüz de, Süer Sülün’ü makamında ziyaret edip kendisini tebrik edenlerdendi.

BİR Türk yöneticinin böylesine önemli bir göreve getirilmesinden gurur duyduklarını dile getiren Başkan Sümer Yığcı, “Sayın Sülün, her zaman bize yakın durmuş ve gerekli desteği vermiş başarılı bir yönetici. Ben inanıyorum ki, Başkanlığı döneminde hem Mercedes’in sektörle olan diyaloğu daha artacak, hem de şirket çok daha başarılı olacaktır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."