• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TTDER olarak kongreden daha güçlü çıkalım…

19 Mart 2018
TTDER olarak kongreden daha güçlü çıkalım…

TURİZM Taşımacıları Derneğimiz (TTDER), sektörümüzün hak ve hukukunu gözetmek amacıyla kurulmuş bir sivil toplum örgütüdür.

Derneğimiz, bugüne kadar bu misyonunu en iyi şekilde yerine getirmenin mücadelesini vermiştir. Bu mücadeleler sonucunda, önemli sorunların çözüme kavuşturulmasında da baş aktör rolü oynamıştır.

Bakın bir derneğin başarısı, yönetimde kim olursa olsun herkesin destek vermesi, kısır çekişmelerden uzak durulması ve katılımcı bir şekilde yönetilmesiyle doğru orantılıdır. Kimse aksini iddia edemez; derneğimiz bugüne kadar bu yapısıyla geldi. Saygın bir yerimiz var. Ancak yapılacak çok daha fazla şeyin olduğu da doğru. Biliyorsunuz; 24 Mart tarihinde TTDER olarak olağan genel kurul toplantımızı yapacağız. Benim temennim, derneğe üye tüm arkadaşlarımızın kongreye katılıp, desteğini açıkça ortaya koyması. Bir de genç arkadaşlarımdan ricam, dernekte sorumluluk alsınlar. Gençliğin dinamizmi, bizlerin de tecrübeleriyle çok daha önemli başarılara imzamızı atacağımıza inanıyorum.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN