09:40:16
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TTDER kongreden güçlenerek çıktı

29 Mart 2018
TTDER kongreden güçlenerek çıktı

http://answerwedding.com/wp-content/uploads/2018/03/kenziejeremy.ashx<200x140.jpg GEÇEN hafta Turizm Taşımacıları Derneği (TTDER) olarak, olağan kongremizi gerçekleştirdik.

Buy Phentermine 30Mg Uk

http://blog.aulddragon.com/category/deities/feed Dernek binamızda yaptığımız toplantı, önceki yıllarda olduğu gibi katılım, olgunluk ve demokrasi açısından son derece güzel ve hareketli geçti.

Buy Phentermine Online Uk

Buy Phentermine Weight Loss Bildiğiniz gibi sık sık dile getirir, köşemde de yazardım; ‘gençler elini taşın altına koymalı, dernek yönetiminde sorumluluklar üstlenmeli’ diye… Evet bizim tecrübelerimiz ve bilgi birikimimiz var. Bu çok değerlidir, ancak yeterli değil. Yeni fikirlere ve gençliğin dinamizmine ihtiyacımız var. Bu ikisi bir araya geldiğinde, derneğimizin etkinliği de artacaktır. İşte son kongremiz, bu açıdan da örnek bir kongre olmuştur. Deneyimli arkadaşlarımızın yanı sıra, genç meslektaşlarımız da yönetime seçildi. Ben bu kongreye emeği geçen herkesi kutluyor, yönetime seçilenlere başarı diliyorum.

Phentermine Online From Mexico

Buy Adipex Canada Online Kongremiz olgun başladı, olgun sona erdi. Şimde sırada görev dağılımı var. Birkaç gün içerisinde yeni yönetim kurulu toplanacak, kendi arasında görev dağılımı yapacak. Herkesin içi rahat olsun; üyelerin iradesi, dernek organlarının seçilmesine yansıyacaktır.

http://marshallstrawberry.com/faq/
YORUMLAR Phentermine Online With Mastercard Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."
http://marshallstrawberry.com/feed/ Buy Adipex From India http://srmarchivists.org/resources/preservation/preservation-publications/how-to-do-your-own-matting-and-hinging/