• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

‘TRAVEGO’cu kriz dinlemiyor

20 Eylül 2018
‘TRAVEGO’cu kriz dinlemiyor

Filo bazında olmasa da, bireysel otobüs yatırımları sürüyor. ‘YILDIZ’ yine revaçta… Son olarak Muş Yolu ve Şahika Turizm,  filosunu Mercedes-Benz Travego ile güçlendirdi…

ARTAN döviz kurları nedeniyle otobüs satışları durma noktasına geldi. Ancak krize inat yatırım yapan bireysel otobüsçüler ve firmalar da yok değil.

Bireysel yatırımlar devam ediyor. Yine en çok tercih edilen markaların başında Mercedes-Benz geliyor. Lider firma, son olarak Mercedes-Benz Türk bayii Hassoy aracılığıyla Muş Yolu Turizm’e 1 adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD satışı gerçekleştirdi. Otobüsü teslim alan firma yetkilisi Mazhar Özkan, filolarını Mercedes-Benz otobüsleri ile güçlendirmenin verdiği gururu dile getirerek, “Travego’nun yolculara verdiği yüksek konfor ve sağladığı güven duygusu takdir edilmeye devam ediyor. Biz de işletmeci olarak Travego’dan çok memnunuz. Özellikle yakıt cimriliği ve ikinci el fiyatı, tercihimi belirleyen ana etkenler” dedi.

 

Şahika da ‘Travego’ dedi

Mercedes-Benz Türk bayii Bayraktar Kayseri tarafından Şahika Turizm’e satışı gerçekleştirilen 1 adet Travego 15 SHD, firma yetkilisi Hacı Özer’e teslim edildi. Mercedes-Benz’in kalitesine dikkat çeken Özer, işbirliğinin verdiği ayrıcalık hissine de vurgu yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN