• Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Transay, 55 Mercedes-Benz Sprinter daha aldı

2 Ocak 2017
Transay, 55 Mercedes-Benz Sprinter daha aldı

http://marshallstrawberry.com/wp-json/ Reviews Of Buying Phentermine Online Filosundaki ‘YILDIZ’ sayısını 95’e yükseltti

http://answerwedding.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://answerwedding.com/wedding-ceremony/emerald-reduce-engagement-rings-will-certainly-complete-your-marriage-ceremony.html

Where Can I Buy Adipex Phentermine Servis taşımacılığının güçlü markası Transay Taşımacılık, Mercedes-Benz Türk bayii Mengerler aracılığıyla 55 adet Sprinter aldı. Firma, bu alımla birlikte toplam araç sayısını 150’ye, ‘YILDIZ’ sayısını ise 95’e yükseltti.

MERCEDES-Benz Türk’ün (MBT) turizm ve servis taşımacılığındaki ‘YILDIZ’ı Sprinter’e yatırım yapan firmalardan birisi de İstanbul merkezli Kocaeli ve İstanbul bölgelerinde taşımacılık alanında faaliyet gösteren Transay Taşımacılık oldu.

Yılın son günlerindeki bu dev yatırımla dikkatleri üzerine çeken Transay, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Mengerler aracılığı ile filosunu 55 adet Sprinter ile takviye etti.

Buy Phentermine 30Mg Uk MBT Pazarlama Merkezi’nde gerçekleşen ve Hafif Ticari Araçlar Grubu’nun 2016 yılında tek seferde yapılan en büyük alımı olma özelliğini de taşıyan teslimat töreni ile 55 adet Sprinter 15+1 Transay Taşımacılık yetkililerine teslim edildi. Firma, bu alımla birlikte, filosundaki Mercedes-Benz Sprinter sayısını 95 adede, toplam araç sayısını ise 150 adede yükseltti.

http://somethingdashing.com/2015/12/24/nye-sparkles/?replytocom=355 Törende konuşan Transay Taşımacılık Firma Sahibi Halim Aydın; Mercedes-Benz Türk’e vermiş oldukları kaliteli hizmetten, Mengerler Otomotiv’e katkılarından ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e sağlamış oldukları kredi imkânlarından dolayı teşekkür etti. Halim Aydın ayrıca, Transay Taşımacılık’ın filosundaki araç sayısını Mercedes-Benz marka araçlarla çoğaltmaktan gurur duyduklarını ve işbirliklerinin artarak devam etmesini temenni ettiklerini ekledi. Personel servis taşımacılığı sektöründe süreklilik gösteren büyüme hedefi ve yenilikçi yaklaşımla 27 yıldır hizmet verdiklerini belirten Aydın, konuşmasını şöyle sürdürdü:

http://somethingdashing.com/2017/07/17/perfect-white-blouse/feed/

http://srmarchivists.org/?q=node/138 “Türkiye’de sektöründe öncü  300’ü aşkın kurumsal müşterimize, hizmet vermekteyiz. 2017 yılı hedefimiz 15 milyon TL’lik yeni yatırım yapmaktır. Bu planın 8,5 milyon TL’lik kısmını bugün yaptığımız 55 araçlık yeni alım ile hayata geçirmiş bulunmaktayız. Transay ailesi olarak bu yatırımlarımızın ülkemize ve tüm milletimize hayırlı olmasını ümit eder, devletimize olan sonsuz inancımızla 2017 yılının Türkiye’ye hayırlar getirmesini dileriz” dedi.

Cheap Phentermine Pills For Sale

Buy Phentermine India Mercedes-Benz Türk HTA Pazarlama ve Satış Grup Direktörü Tufan Akdeniz de, yaptığı açıklamada şunları söyledi: 2016 yılını böylesi önemli bir teslimatla uğurlamanın gururunu yaşıyoruz.

Phentermine Online India

http://myhcgwholesale.com/w5-xoiuy_ZOpoy_xqiyr/strong-21734.bmw Bu yatırım, bizim için yeniyıl armağanı oldu. Transay Taşımacılık ile yıllara dayanan işbirliği ve dostluğumuz var. Bu yatırımda da bizleri tercih ettikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Bu satışın tamamında Mercedes-Benz Finansman ve Mercedes-Benz Sigorta imkanları kullanıldı. Filo müşterilerimize her türlü imkanı sunuyor, onlar için araç alımını kolaylaştırıyoruz. Bu işbirliğinde değerli katkıları dolayısıyla Mengerler bayimize de ayrıca şükranlarımı sunuyorum”…

Pazarın durumunu da değerlendiren Tufan Akdeniz, geçen yıl 8.400 ticari araç sattıklarını dile getirerek, bu yılı da aynı rakamlarla kapatacaklarını söyledi.

Cheap Phentermine Diet Pills
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."