17:47:08
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Trafikteki 22 milyon aracın tam yüzde 35’i sigortasız!

3 Ocak 2018
Trafikteki 22 milyon aracın tam yüzde 35’i sigortasız!

Trafikteki araç sayısı 22 milyonu geçerken zorunlu trafik sigortalı araç sayısı 14,1 milyon, kaskolu araç sayısı ise 4,4 milyon adette kaldı. Geçen yıla göre sigortasız araç sayısı yüzde 35 artarak, 7,9 milyon adede çıktı.

Phentermine Nyc TÜRKİYE’de trafiğe çıkan araç sayısı, her geçen gün daha da artıyor. Ancak bu artışa paralel olarak trafik sigortası yaptıranların sayısı artmıyor, ciddi oranda düşmeye devam ediyor. Bunun nedenlerinin başında, hiç kuşkusuz sigorta fiyatlarının yüksek olmasının payı büyük. Bu eğilim, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) verilerine de yansıdı. TÜİK verilerine göre, 2016’nın Kasım ayında 21 milyon adet olan araç sayısı, 2017’nin aynı döneminde 22 milyonu aştı ancak trafik sigortasına sahip araç sayısı 14,8 milyondan 14,1 milyona geriledi. Sigortasız araç sayısı 7,9 milyona ulaştı. Bu da araçların yüzde 35’inin trafikte sigortasız dolaştığı anlamına geliyor. Sigortalılık oranında düşüş en fazla otomobil, otobüs ve kamyonet grubu araçlarda görüldü.

YORUMLAR http://africaontheblog.org/lentil-bobotie-recipe-from-south-africa/ Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."
http://therealestatevision.com/category/green-real-estate Purchase Phentermine Hcl 30 Mg Buy Adipex For Weight Loss