• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Trafik Güvenliği Sempozyumu’na Mektepli Kaptanlar da katılıyor

14 Kasım 2016
Trafik Güvenliği Sempozyumu’na Mektepli Kaptanlar da katılıyor

BU sene 7’ncisi düzenlenecek olan Karayolu Trafik güvenliği Sempozyumu ve Sergisi, 17-18-19 Kasım 2016 tarihleri arasında Ankara Ticaret Odası (ATO) Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere açacak. Sempozyuma başta İçişleri Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı olmak üzere; ilgili kuruluş ve üniversitelerin katılması bekleniyor.  Sempozyumda, karayolu trafik güvenliğini tehlikeye düşüren hususların tespitinin yapılacağı, tartışılarak sıkıntılara çözüm yolları aranacağı ifade edildi. Düzenlenecek olan fuar alanında ise, trafik güvenliğine yönelik ürün ve hizmetler tanıtılacak.  Bu yıl düzenlenecek 7. Karayolu Trafik güvenliği Sempozyumu ve Sergisi’ne, katılımın önceki yıllara oranla daha fazla olması bekleniyor.

Bu arada etkinliğe; Afyonkarahisar Üniversitesi, Sultandağı Meslek Yüksekokulu Otobüs Kaptanlığı Bölümü de bir stantla katılıyor. Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Kemal karayormuk, tüm sektör mensuplarını stantlarına davet etti.

Sempozyuma katılımcı ve dinleyici olarak katılacaklardan kayıt ücreti alınmayacaktır.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."