• Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TOFED, Imperia Sigorta ile de anlaşmaya vardı

3 Ocak 2018
TOFED, Imperia Sigorta ile de anlaşmaya vardı

http://salmosca.com/buysal.htm TOFED, Türkiye genelinde Atlas Mutuel Sigorta olarak faaliyet sürdüren İmperial Sigorta ile 27 Aralık’ta bir anlaşmaya imza attı. Firma sahibi Halil Şimşek, TOFED ile yapılan anlaşma üzerine değerlendirmelerde bulundu.

http://africaontheblog.com/lets-look-south-sudan/

http://srmarchivists.org/resources/preservation/preservation-publications/spiral-binding-in-a-hard-cover-an-alternative-to-rebinding/ TÜRKİYE’de aktif olarak 15 yıldır sektörün içinde bulunduğunu söyleyen Halil Şimşek, İmperial Sigorta’nın da 2 yıldır İstanbul Otogarı’nda faaliyet gösterdiğini belirtti. Sigortacılığı, sektörün kanayan yarası olarak ifade eden Şimşek, “Fiyatların çok yüksek seviyelerde olması nedeniyle günümüzün zor koşulları altında karayolu taşımacılığı yapan firma sahiplerine, poliçeleri ucuz keserek, bir nebze olsun maddi katkıda bulunmayı amaçlıyoruz” dedi. Temel hedeflerinin sektörün yanında olmak olduğunu belirten Şimşek, bu hedeflerini daha net şekilde göstermek için Türkiye Otobüsçüler Federasyonu ile bir araya geldiklerini söyledi.

Buy Adipex Capsules

http://somethingdashing.com/2015/04/17/friday-floral-carnation/e3e162bef80203215aeace7729c7e5b7/  

Phentermine 40 Mg Buy Online “Ortaklığımız hayırlı olsun”

Buy Phentramin D Uk

http://africaontheblog.com/african-food-shakshouka/ Ucuz fiyatlarla sektöre hizmet edeceklerini belirten Şimşek, şunları ekledi: Sektörün gelişmesine fayda sağlayacağına inandığım için ucuz poliçe fiyatları ile saygıdeğer sektörümüzün karşısına çıkmak istedik. Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) ile İmperial Sigorta’nın gücünü birleştirerek 27 Aralık tarihinden itibaren sektörümüze hizmet etmeye başladık. Ortaklığımız hayırlı uğurlu olsun. 2018 yılının bütün Müslüman alemine sağlık mutluluk huzur içinde geçmesi dileklerimi de ayrıca iletirim.”

http://africaontheblog.org/2011/11/

 

http://srmarchivists.org/wp-json/oembed/1.0/embed?url=https://srmarchivists.org/about-us/scholarship/

Buy Phentermine Generic Online “Bizden fiyat almadan poliçe yaptırmasınlar”

http://bluelineproducts.com/wholesale/

Phentermine Hcl 37.5 Online Genel müdürlüğü İzmir’de olmak üzere, ülke çapında hizmet gösteren Atlas Mutuel Sigorta’nın, yüzde 100 yerli sermaye sahip tek sigorta şirketi olduğuna değinen Halil Şimşek, “Sektör mensuplarından ricam; bizden fiyat almadan poliçe yaptırmasınlar. Bu noktada oldukça düşük fiyatlarla sektörümüzün karşısına çıkacağımıza söz veriyorum” diye belirterek, firmalarına ulaşmak isteyenler için hizmetlerini kesintisiz sürdürdüklerini, 24 saat ulaşılabilir olan telefonlarının yanında, mail yoluyla da iletişime geçilebileceğini ifade etti.

http://newportmanners.com/faq/acknowledging-a-tip/  

Buy Adipex In The Uk “Yerli sermayeye sahip çıkalım”

Hükümet kanadından yapılan açıklamalara da dikkat çeken Şimşek, “Başbakan Yardımcısı Sayın Mehmet Şimşek’in son açıklamasında ifade edilen tavan fiyatın Türkiye’de 2018’de de geçerli olmak üzere sürecin devam ettiği, bunun da hükümet adına alınan oldukça güzel bir karar olduğunu söyleyebiliriz.

Sektörün bu işte büyük fayda sağladığını, özellikle Sayın Cumhurbaşkanımızın da belirttiği gibi, artık yerli sermayelere yabancı sermayelere nazaran daha fazla önem verildiğini ifade edelim” diyen Şimşek, “Özellikle Türkiye’deki iş adamlarımızdan istirhamımız; yerli sermayemize sahip çıkalım. Paramızın dışarıya gitmemesine hassasiyet gösterelim” diye konuştu. Atlas Mutuel olarak, Ulaştırma Dünyası Gazetesi aracılığı ile seslerini ülkedeki bütün iş adamlarına duyurmak istediklerini belirten Halil Şimşek, Atlas Sigorta’nın 2018’deki hedefinin de sektöre destek sağlamak olduğunu ifade ederek, bu kapsamda fiyat politikalarını buna göre belirleyip, sektörün yanında olacaklarını sözlerine ekledi.

http://marshallstrawberry.com/xmlrpc.php  

Değirmenci: Uygun fiyatlarla

sigorta imkanı bulacağız

TOFED Sigortadan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Değirmenci ise anlaşmanın sektöre hayırlı olması dileklerini iletirken, “İnşallah arzu ettiğimiz uygun fiyatlarla sigorta yaptırmanın imkanıyla buluşacağız. Özellikle, koltuk sigortası ve kaskoda büyük indirim sağlanacağını düşünüyoruz” dedi.

http://salmosca.com/sals_biography.htm Akaryakıttan sonra sektörün en büyük maliyet kaynaklarından biri olan sigorta konusunda, sektörün cebinden daha az para çıkmasının herkes için avantajlı olacağına dikkat çeken Değirmenci, Yüksek maliyetli araçlar kullanıyoruz ve bu araçların sigortasız dolaşmasını arzu etmiyoruz” diye ekleyerek, sektörün menfaatleri doğrultusunda hareket ettiklerini ve öncelikli amaçlarının sektörün kazanması olduğunu da ifade etti.

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."