• Dolar Alış / Satış: 5.292 / 5.302
  • Euro Alış / Satış: 5.989 / 5.999
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TEMSA’nın Hannover kozu: MARATON, MD9 ve AVENUE ELECTRON

13 Eylül 2018
TEMSA’nın Hannover kozu: MARATON, MD9 ve AVENUE ELECTRON

GLOBAL FUARDA TÜRKİYE RÜZGARI ESECEK

66 ülkeye otobüs ihraç eden TEMSA, 20-27 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Hannover Ticari Araç Fuarı’na yine iddialı bir stantla katılacak. Global üreticimiz, bu yılki fuarda Maraton ve MD9 araçlarının yanı sıra seri üretim hattından çıkmış Avenue Electron’u sergileyecek. TEMSA standı, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi en çok ziyaretçi çekenler arasına girmesi bekleniyor…

TİCARİ araç alanında dünyanın en büyük ve itibarlı fuarları arasında yer alan Hannover Ticari Araç Fuarı 20-27 Eylül tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilere açacık. Almanya’daki bu büyük buluşmaya, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Türkiyeli üreticiler yoğun ilgi gösteriyor.

Tüm yerli üreticilerimiz, yeni ve iddialı modellerini stantlarında teşhir edecek. Global otobüs üreticimiz TEMSA da, yine fuarda şov yapmaya hazırlanıyor.

Dünyanın farklı ülkelerinden çok sayıda üretici ve servis sağlayıcının yer alacağı fuara TEMSA, 3 farklı aracıyla katılacak. TEMSA; Maraton ve MD9 araçlarının yanı sıra, elektrikli otobüsü Avenue Electron’u Hall 11’de bulunan E24 numaralı standında sergileyecek.

‘Smart Mobility’ ve ‘elektrikli’ler öne çıkacak

Hannover Fuarı’nın ticari araç üreticileri için yılın en çok beklenen organizasyonları arasında olduğunu vurgulayan TEMSA Genel Müdürü Hasan Yıldırım, bu yılki fuara özellikle akıllı ulaşım trendlerinin damga vuracağını ifade etti. TEMSA’nın ‘Smart Mobility’ vizyonu kapsamında gerçekleştirdiği yatırımlarla bugün otomotiv odaklı bir sanayi şirketinden ziyade bir teknoloji şirketi olarak faaliyetlerini sürdürdüğünü ifade eden Hasan Yıldırım, şunları söyledi:

“Bu yıl fuarda yer alan üç aracımızdan bir olan Avenue Electron da aslında, ‘Smart Mobility’ vizyonumuzun en somut örneklerinden birisi. Bugün akıllı ulaşım dediğimizde çevreye karşı duyarlılığı, sürdürülebilirliği üretimin, yatırımın temeline koymak zorundayız. Yüzde 100 Türk mühendisleri tarafından geliştirilen bu elektrikli aracımızın yakın gelecekte smart mobility çözümlerinde şehirlerin en çok tercih ettiği araçlardan birisi olmasını bekliyoruz. Daha şimdiden çok sayıda kurumsal katılımcı ile fuar alanında randevularımızı organize ettik. Daha yaşanabilir bir gelecek için tasarlanan bu aracımızın, TEMSA’nın başarı hikayesinde yeni bir sayfa açacağına yürekten inanıyoruz” dedi.

  

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN