• Dolar Alış / Satış: 3.928 / 3.935
  • Euro Alış / Satış: 4.822 / 4.831
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TEMSA’nın eğitime desteği sürüyor…

28 Haziran 2017
TEMSA’nın eğitime desteği sürüyor…

ÇUKUROVA Üniversitesi TEMSA Otomotiv Mühendisliği’ni hayata geçiren TEMSA, bu kez de bölüme bağışladığı Opalin araçla destek verdi. Aracın Çukurova Üniversitesi’ne teslim törenine Ç.Ü Rektörü Mustafa Kibar, Otomotiv Mühendisliği Bölüm Başkanı Kadir Aydın, TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik, Pazarlama ve İnovasyon Müdürü Mert Umut Özkaynak ve Otomotiv Mühendisleri Öğretim Üyeleri katıldı.

Törende konuşan TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik, “Şirket olarak sadece araç üretiminde değil, teknolojinin tüm süreçlerinde fark yaratacak çözümler üretmeyi hedefliyoruz.

TEMSA, teknolojik işbirlikleriyle rekabette her zaman bir adım önde ve teknolojik alanda lider marka olmayı sürdürmeye odaklanarak çalışmalarını yürütüyor. Aracımızın da bu noktada üniversitedeki öğrenciler için çok büyük bir deneyim olacağını düşünüyoruz. Bu aracın da katkısıyla öğrencilerin tasarımlarının ve yenilikçi çalışmalarının artacağına inanıyoruz” dedi.

 

Tasarımlar deneyimleyebilecek

Teknolojiye önem vermekle kalmayıp, bunu yaygınlaştırmaya da çalışan TEMSA’nın teslimini gerçekleştirdiği araç sayesinde Çukurova Üniversitesi mühendislik öğrencileri, artık tasarımlarının üretime geçmeden önceki halini deneyimleme fırsatı bulacak. Söz konusu araç sayesinde otomotiv mühendis adayları TEMSA’nın müşteri ihtiyaçlarına en hızlı cevap veren başarılı bir marka olmasının ardında yatan teknolojiyi de birebir yaşayabilecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."