• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TEMSA’nın ‘Akıllı’sına ‘Yenilikçi Ürün’ ödülü…

26 Temmuz 2016
TEMSA’nın ‘Akıllı’sına ‘Yenilikçi Ürün’ ödülü…

TEMSA’nın geleceğin teknolojileri ışığında geliştirdiği akıllı otobüsü Avenue iBUS, Londra’da düzenlenen etkinlikte bu yılın en yenilikçi ürün ödülü olarak adlandırılan ‘2016 New Product Innovation Ödülü’ verildi.

 

HER yıl pazara sunduğu yenilikçi ürünlerle pazar payını büyüten ve ihraç ettiği ülkelerin sayısını artıran global otobüs üreticimiz TEMSA, ARGE alanına yaptığı yatırımın karşılığını hem müşteri talebinde hem de uluslararası alanlardaki organizasyonlarda elde ettiği ödüllerle alıyor.

Bu yıl Frost & Sullivan’ın (F&S)’nin Londra’da düzenlediği “Intelligent Mobility” organizasyonu kapsamında Smart Mobility programının ilk adımı olan Avenue iBUS’a “2016 New Product Innovation Ödülü” verildi. TEMSA yenilikçi ürünler üretmek için her yıl ARGE alanına bütçesinin yüzde 4.5 gibi bir bölümünü ayırıyor. Yenilikçi ürünlerle pazarda olmanın ve geleceğe yönelik bir vizyon çizmenin farklı bir karşılığı da bir Türk üreticisi olarak uluslararası alanda ödül kazanmak oluyor. Bu ödül TEMSA’nın özellikle teknoloji ve yenilikçi odaklı ürünleri hızlıca hayata geçirme başarısına ve geleceğin ulaşımı ile ilgili geliştirdiği öncü vizyona verildi. Jumeirah Carlton Tower’da düzenlenen ödül törenine TEMSA Ürün Müdürü Mert Özkaynak ve Kurumsal İletişim Müdürü Ebru Ersan katıldı.

 

avenue odul1Geleceğe şimdiden çözüm

Gecede TEMSA adına ödülü alan Mert Özkaynak, F&S tarafından verilen bu prestijli ödülün önemine dikkat çekerek, “Bu ödül; TEMSA Smart Mobility programlarının, yenilikçi çözümler üreterek hayata geçirdiği ilk platformlardan olan Elektrikli Araçlar, Akıllı Araçlar ve Akıllı Fabrika uygulamalarının geleceğin mega trendlerine ve değişen müşteri ihtiyaçlarına dönük çözümleri başarılı bir şekilde hayata geçirdiğinin önemli bir kanıtıdır. Bu ödül, TEMSA açısından büyük bir onurdur” diye konuştu.

 

Ödüllü Avenue iBUS

Avenue iBUS’ın öne çıkan özellikleri arasında araç takip sistemi ve araç bilgisayarı, dokunmatik ekran üzerinden araç kontrolü, sürücü ön camı ekranı, yolcu sayma sistemleri, araç içi yolcu bilgilendirme sistemleri, araç içi kamera kayıt sistemleri, acil durum müdahale altyapısı, araç içi Wifi istasyonu, yeni gösterge paneli, akıllı servis donanımları bulunuyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."