• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TEMSA’dan ‘Yedek Parça Çalıştayı

18 Nisan 2017
TEMSA’dan ‘Yedek Parça Çalıştayı

TEMSA, yetkili servis yedek parça sorumlularına yönelik Yedek Parça Çalıştayı düzenledi. Çalıştayda; TEMSA’nın pazardaki yeri, 2017 hedefleri, yedek parça süreçleri ve servis performans sistemine ait paylaşımlar yapıldı.

PAZARDAKİ payını her geçen yıl daha da artıran global otobüs üreticimiz TEMSA, bu paralelde satış sonrası hizmet ağını da güçlendiriyor.

Son iki yılda çok sayıda yetkili servis açan şirket, satış sonrası hizmetlere yönelik olarak, yetkili servis yedek parça sorumlularının katıldığı ‘Yedek Parça Çalıştayı’ düzenledi. İlk kez düzenlenen çalıştayda katılımcılara, TEMSA organizasyonunda aldıkları yerin ve yarattıkları değerin önemi vurgulandı.

Çalıştaya farklı lokasyonlardaki yetkili servislerde çalışan yedek parça sorumluları davet edilerek, birbirleri ile tanışma imkanı sağlandı.

Çalıştayda katılımcılara, TEMSA’nın pazardaki yeri, 2017 hedefleri, yedek parça sürecindeki bilgi ve kavramlar ile Servis Performans Sistemi kapsamındaki yedek parça kriterleri anlatıldı.

Çalıştayda ayrıca, ‘Yurtiçi Satış Süreci’, ‘Stok Planlama Süreci’, ‘Satınalma Süreci’ ve ‘Online Sistemlerin İşleyiş Süreci’ konu başlıklarında sunumlar yapıldı. Soru-cevaplarla kavramların anlaşılması sağlandı.

Çalıştay kapsamında düzenlenen ve katılımın zorunlu olduğu eğitimlerin ardından, 61 yedek parça sorumlusuna sertifikaları verildi. Düzenlenen fabrika gezisinde ise katılımcılar, TEMSA’nın üretim süreçlerine yakından tanıklık etme olanağı buldu.

Bu önemli çalıştayın sonunda, Servis Performans Sistemine göre belirlenen 2016 yılının yedek parça sorumlularının ‘En’leri açıklandı. Seçilenlere CarrefourSa’dan alışveriş çeki ve TEMSA logolu yelek hediye edildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."