• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TEMSA’dan rekor: Haziranda tam 174 adet otobüs sattı

1 Ağustos 2016
TEMSA’dan rekor: Haziranda tam 174 adet otobüs sattı

TEMSA Global, sezon yatırımlarının ağırlıklı olarak yapıldığı haziran ayında, önemli bir rekora imza atarak; 103 adedi büyük olmak üzere toplamda 174 adetlik otobüs satışı gerçekleştirdi.

GLOBAL otobüs üreticimiz TEMSA, 2015’deki başarılı performansını 2016 yılında da daha üst seviyelere taşıyor. İhracat ayağında önemli işler yapan şirket, yurtiçine yönelik yaptığı önemli satışlarla, pazar payını her geçen gün daha da artırıyor.

TEMSA, özellikle haziran ayında yaptığı 174 adet otobüs satışıyla dikkatleri üzerine çekti. TEMSA’nın haziran ayındaki satışlarının 67’sini Safir Plus, 36’sını Maraton ve 71 adetini de midibüs ve şehir içi grubu oluşturdu. Teslimatlar arasında Kamil Koç, Metro Turizm, Korkmaz Turizm, MGS Turizm, Perge Turizm, Beyce Turizm, Benalp Turizm, Pamukkale Turizm, Gürkan Turizm, Yeni Ses Turizm, Can Diyarbakır, Sorgun Petrol, Hasan Katırcıoğlu, Recep Kasapoğlu, Önder Sayın, Çaykara Tur, Dadaş Turizm ve Ünal Zengin de yer aldı.

 

Yeni iş ortakları ile büyümeye devam

Yapılan teslimatlar ile Temsa’nın iş ortaklarının sayısının her geçen gün büyüdüğüne dikkat çeken TEMSA Otobüs Satış Müdürü Baybars Dağ, “Temsa ailesini sadece çalışanlar oluşturmuyor. Temsa ailesi içerisinde üretilen her otobüsü satın alan iş ortağımız müşterilerimiz de yer alıyor. Temsa ailesi yapılan her satışla, yola çıkan her Temsa otobüsle birlikte büyümeye devam ediyor. Bu yıla yepyeni ürünlerle adım attık. Bu yeni ürünlerimizin müşterilerimizin beğenisini kazandığı yaptığımız satışlarla da kendisini gösterdi. Haziran ayı sürecinde 67 Safir, 36 Maraton satışı gerçekleştirdik. Ayrıca 71 adet te midibüs ve şehir içi  grubumuzdan araçların satışı gerçekleşti” dedi.

 

Alırken de kullanırken kazandırıyor

“Biz, iş ortaklarımıza hep şunu söyledik” diyerek açıklamalarını sürdüren Baybars Dağ, “Müşterilerimizin her ihtiyacına uygun araç Temsa ürün grubunda mevcut. Şehirlerarasından, kentiçine, turizm taşımacılığı alanına her araçla müşterilerimizle birlikteyiz.

Bir iddiamız da biz müşterilerimize işletim sürecinde onlara kazandıran ve ikinci el sürecinde kazandırmaya devam eden araçlar sunuyoruz yönünde oldu hep. Pazarda büyüyen satış hacmimiz bu iddiamızın da hayata geçtiğinin en önemli göstergesi. Çünkü işletim sürecinde düşük yakıt tüketim rakamlarını müşterilerimiz memnuniyetle bizlerle paylaştığında biz de mutlu olduk. Onları satış sonrası hizmet sürecinde hiçbir zaman yalnız bırakmadık, bırakmayacağız da. Otobüs teslimatlarımız Temmuz ayı içerisinde de devam etti. Yıl sonunda şehirlerarası, turizm ve kentiçi otobüs pazarında hedeflediğimiz seviyelere emin adımlarla gidiyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."