• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TEMSA’dan Gülaras’a 14 otobüslük filo satışı

6 Aralık 2017
TEMSA’dan Gülaras’a 14 otobüslük filo satışı

Gülaras Turizm’in yeni patronu Recep Dinç, flaş bir yatırım yaptı. Firma; TEMSA’dan tamamı 2+1, 10 adet Maraton ve 4 adet Safir Plus aldı. 2018’de yeni yatırımlar yapacaklarını belirten Dinç, “Yeni yatırımlarla filomuzdaki TEMSA araç sayısını 35’e çıkaracağız” dedi…

YILIN ilk yarısında toplam otobüs pazarında liderliğini açıklayan otobüsteki global markamız TEMSA, 29 Kasım’da önemli bir filo teslimatıyla daha adından söz ettirdi. TEMSA, kısa bir süre önce el değiştiren sektörün önemli bölgesel firmalarından Gülaras Turizm’e 10 adedi ‘Amiral Gemisi’ Maraton, 4 adedi de pazarın en çok tutulanlarından Safir Plus olmak üzere toplam 14 adet otobüs satışı gerçekleştirdi. Tamamı 2+1 koltuk donanımına sahip olan otobüsler, geçtiğimiz hafta TEMSA’nın Adana Yerleşkesi’nde düzenlenen törenle Gülaras sahiplerine teslim edildi.

Otobüslerin teslimatında konuşan Gülaras Turizm’in yeni patronu Recep Dinç, şunları söyledi: Yolcularımız en iyisini hak ediyor. Onun için biz de filomuzu son model araçlarla büyüttük. Temsa yönetimi ve Murat Anıl bize çok büyük ilgi gösterdi, destek verdi. Bize verilen sözler net oldu. Temsa sıcaklığını başka bir yerde görmedik. Şu anda 10 Maraton ve 4 Safir aldık. Toplam filomuzda şu anda 26 otobüs yer alıyor. Yatırımımız sürecek.

Hizmetin en güzeli neyse o hizmeti sunmak için çaba harcayacağız. Önümüzdeki süreçte Temsa araç sayısını 35’e çıkarmak istiyoruz. Filonun tamamı 2+1 olacak. Özellikle artık yolcu 2+1 otobüs soruyor, bayanlar için de çok önemli hale geldi. Bu sektör kaliteli hizmet isteyen bir sektör, biz de bu anlayışla yola çıktık. Çocuklarım da bu işi biliyor ve seviyor. Hedefimiz en iyi şekilde hizmet vererek büyümek.

 

İşbirliği artarak devam edecek

Temsa Yurtiçi Satış Direktörü Murat Anıl da, “Sayın Recep Dinç, Adıyaman için çok değerli bir esnaf. Otobüs esnafına da hep yardımcı olmuş bir kişi. Kuvvetli bir ekibi var.

Adıyaman yöresel ve ticari gelişimi ile güzide illerimizden birisi. Biz Recep beye bu yatırımının hayırlı olmasını dilerken, o bölgenin seyahat süreçlerinde daha büyük hacimli bagaj hacmine sahip otobüse ihtiyacından yola çıkarak referans noktasını Maraton araçlardan yana kullanmasından dolayı teşekkür ediyoruz.  10 Maraton ve 4 Safir ile başlıyoruz birlikteliğimize bunu önümüzdeki süreçte de geliştirmek istiyoruz. Adıyaman turizm potansiyeli de yüksek bir il.

Sahip olduğu tarihi değerlerlerle çok daha fazla turist çekebilecek. Yatırımcının bu işe olan sevgisi özeni de bunu gösteriyor. Tercihlerinin Temsa olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Bizde dostluk, satış ve satış sonrası süreci ile de devam eder. Artık bu bir evlilik gibi.

Adıyaman halkına da bu otobüslerin hayırlı olmasını diliyoruz. Kazasız belasız günlerde bol kazançlar diliyoruz. Uzun bir süreç, meşakkatli ve helal kazancı olan bir sektör otobüsçülük. 2018 yılında yine işimizi birlikte büyütmeye yönelik görüşmelerimiz olacak” dedi.

Gülaras Turizm’in yeni sahibi Recep Dinç, satın aldığı 14 adet TEMSA otobüse, Diamond’un 10 inç ekranlarını taktırdı. Diamond Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Çağlar, hayırlı olsun temennisinde bulunarak, kendilerini tercih ettikleri için Gülaras ailesine teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."