• Dolar Alış / Satış: 4.8 / 4.809
  • Euro Alış / Satış: 5.592 / 5.603
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TEMSA’daki başarısı, Dinçer Çelik’e ‘Yılın Profesyonel Yöneticisi Ödülü’nü getirdi…

7 Haziran 2016
TEMSA’daki başarısı, Dinçer Çelik’e ‘Yılın Profesyonel Yöneticisi Ödülü’nü getirdi…

Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, Çukurova’nın en etkin yayınlarından Refleks Gazetesi’nin düzenlediği ‘Refleks Lokomotif Ödülleri’ kapsamında, ‘Yılın Profesyonel Yöneticisi’ seçildi…

 

 

GENEL Müdürlüğü döneminde TEMSA’nın büyüyüp gelişmesinde önemli rol üstlenen Genel Müdür Dincer-Celik-CEO-of-TEMSADinçer Çelik, bu başarısının karşılığı olarak önemli bir ödüle lâyık görüldü. Çelik; Çukurova Bölgesi’nin en etkin yayınları arasında yer alan Refleks Gazetesi’nin bu yıl 4’üncüsünü düzenlediği ‘Refleks Lokomotif Ödülleri’ çerçevesinde, Yılın Profesyonel Yöneticisi Ödülü’nü aldı.

Törende konuşan Refleks Gazetesi İmtiyaz Sahibi Esra Özden, tam 8 yıldır başarı öyküleri yazdıklarını belirtti. Özden, “Bugün başaranları ödüllendirmek için buradayız. Bu ülkeye, bu ülkenin insanlarına, sevdalı oldukları için başaranları alkışlamak için buradayız” şeklinde konuştu.

 

Temsa ülkemiz için

üretmeye devam edecek

Gecede Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, Yılın Profesyonel Yöneticisi ödülü aldı. Ödül töreninde konuşma yapan Dinçer Çelik, bu ödülü tüm Temsa çalışanları adına aldığını belirterek, “ Temsa olarak ülkemize ve kentimize katma değer sağlamaya, istihdam oluşturmaya devam edeceğiz. Bugün Adana’da Türk mühendis ve işçilerin alın teri ve emeği ile üretilen otobüsler Türkiye’nin  her yerinde ve dünyanın 66 ülkesinin yollarında bu ülkenin, bu şehrin insanının gururu oluyor. Amerika’da, Almanya’da, Fransa da Temsa otobüsleri ile insanların seyahat ettiğini görmenin herkesi çok mutlu ettiğini düşünüyorum. Beni bu ödülü layık gördüğünüz için teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN