• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TEMSA, TS 35E ile ‘Amerika BusCon Fuarı’nda yer aldı

17 Ekim 2016
TEMSA, TS 35E ile ‘Amerika BusCon Fuarı’nda yer aldı

EN zorlu pazarların başında yer alan Amerika’da büyük satış rakamlarına ulaşan global otobüs üreticimiz TEMSA, Amerika Birleşik Devletleri’nin Indiana Eyaleti’nde düzenlenen ve ticari araç sektörünün en önde gelen fuar organizasyonlarından biri olan BusCon Fuarı’na TS 35E aracı ile katıldı. TEMSA TS 35E, coach segmentinde fuarın en fazla ilgi çeken aracı olmayı başardı.

ABD pazarında hedef büyütüyor

TS 35 modelinin ABD pazarına adım atmasının ardından 6 yıl gibi bir sürecin geçtiğine dikkat çeken ABD Bölge Satış Müdürü Deniz Çetin, şunları söyledi: “TEMSA zorlu Amerika pazarında fark yaratmayı başarmış bir marka. Şehirlerarası taşımacılık segmentinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan TEMSA, TS 30, TS 35E ve TS 45 serisi araçlarıyla pazarda yer alıyor. Ürünlerimiz son 6 yılda taşımacıların büyük beğenisini kazandı. Bugüne kadar sadece TS 35 serisi araçlarımızın satış adeti 500’ü geçti. Toplam ABD otobüs pazarında hizmet veren TEMSA marka otobüslerin sayısı ise 1000’e yaklaştı. TS 35E aracımızın ilk tanıtımını da 31 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında Atlanta’da düzenlenen UMA Fuarı’nda gerçekleştirmiştik. 19 – 21 Eylül arasında düzenlenen BusCon Fuarı’nda TS 35E aracımızı müşterilerimizle tekrar buluşturduk ve büyük beğeni kazandı. Gördüğümüz yoğun ilgi ABD pazarında daha büyük hedeflere koşmamız noktasında bizi motive ediyor”.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."