• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TEMSA, otobüs modelleriyle Madrid FIAA’da boy gösterdi

6 Haziran 2017
TEMSA, otobüs modelleriyle Madrid FIAA’da boy gösterdi

GLOBAL otobüs üreticimiz TEMSA, ihracatta hedef büyüttüğü 2017’de; bir yandan yurtdışı satışlar gerçekleştiriyor, diğer taraftan uluslararası fuarlarda boy gösteriyor.

Şirket, son olarak iki yılda bir yapılan ve sektörün önde gelen üreticilerini bir araya getiren Madrid Uluslararası Otobüs ve Ticari Araç Fuarı FIAA 2017’ye 4 araçla katıldı. TEMSA bu yıl fuarda MD7, MD 9, HD 12 ve Maraton VIP model araçlarını tanıttı.

TEMSA standının ev sahipliğini ise Uluslararası Satış Direktörü Acar Kocaer, Pazarlama ve Uluslararası Satış Bölge Müdürü Pekiner Cihan yaptı. Yurtdışındaki gelişmeleri yakından takip ettiklerini vurgulayan Kocaer, “FIAA gibi uluslararası fuarlar müşterilerimiz ihtiyaçlarını ve geri dönüşlerini almamız açısından çok önemli. Buradan aldığımız bildirimler ile müşterilerimizi odağımıza alarak yaptığımız analizlerle araçlarımızın özelliklerini daha da geliştiriyoruz” diye konuştu.

Geniş ve kaliteli ürün gamıyla müşteri ihtiyaçlarına hızlı çözümler ürettiklerini söyleyen Acar Kocaer, halen 66 ülkeye ihracat yapan TEMSA’nın yeni pazarlara girmeye devam edeceğini belirtti. FIAA 2017’de TEMSA markalı araçların büyük ilgi gördüğünü belirten Kocaer, geniş katılımlı fuarların yeni pazarlara açılmada büyük katkı sağladığını ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."