• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TEMSA MD9 ile İngiltere’de fırtına gibi

29 Kasım 2016
TEMSA MD9 ile İngiltere’de fırtına gibi

Amerika ve gelişmiş Avrupa gibi “zorlu pazarlar”da büyük işlere imzasını atan TEMSA, MD9 RHD modeliyle İngiltere’de 9 metre segmentinde pazar payını yüzde 50’ye çıkarttı.

GEÇTİĞİMİZ aylarda Türkiye’deki toplam otobüs pazarında liderliğini açıklayan TEMSA, global arenada da adından söz ettirmeye devam ediyor. Bir yandan global otobüs fuarlarına katılan şirket, diğer taraftan yaptığı satışlarla da zorlu pazarlardaki etkinliğini artırıyor. Temsa, son olarak İngiltere’nin Birmingham şehrinde gerçekleşen ve İngiltere otobüs sektörünün en büyük organizasyonu olan EuroBus EXPO 2016 Fuarı’na katıldı. Temsa’nın fuar standında, MD9 ve HD12 sağdan direksiyonlu araçlar tanıtıldı.

 

MD9 teslimatı yapıldı

Temsa’nın sergilediği araçlar, ziyaretçilerin yoğun ilgisini gördü. Temsa fuar standında Londra’da taşımacılık faaliyeti gerçekleştiren Lynns Travel şirketine MD9 RHD teslimatı da gerçekleştirdi.

Ekim 2016 sonu itibariyle İngiltere toplam otobüs pazarında yüzde 4 pazar payına ulaştıklarını belirten Temsa Bölge Satış Müdürü Deniz Çetin, “İngiltere pazarında hedeflerimizi daha da büyütme doğrultusunda aktivitelerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Fuarda İngiltere pazarına sunulmasının ardından bir yıllık süreçte 9 metrelik segmentte yüzde 50’lik pazar payına ulaşan MD9 RHD aracımızı teslim etmenin mutluluğunu yaşadık. Fuar ziyaretçilerinin araçlarımıza gösterdiği yoğun ilgi, bizleri gelecekteki hedeflerimize yönelik daha da motive etti.

Yurtdışı pazarlarda Türk mühendis ve işçilerinin üretimini gerçekleştirdiği otobüslerimizin önümüzdeki süreçte daha çok pazarda yer aldığını görebileceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."