• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TEMSA krizde de hız kesmedi

10 Ekim 2016
TEMSA krizde de hız kesmedi

Son dönemdeki satışlarıyla şehirlerarası otobüs pazarındaki payını artıran TEMSA Global, Kamil Koç bünyesinde hizmet veren Anadolu Petrol Turizm’e 5 adet Safir Plus VIP sattı…

OTOBÜS satışlarıyla pazara dinamizm katan TEMSA, Safir Plus teslimatlarına bir yenisini daha ekledi. TEMSA, Kâmil Koç bünyesinde hizmet vermek üzere  Karabük merkezli Anadolu Petrol Turizm’e 5 adet Safir Plus VIP sattı.

Törende konuşan Anadolu Petrol Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Biçer, “Karabük merkezden Ankara-İzmir ve İstanbul hattında hizmet veriyoruz. Kamil Koç bünyesinde çalışmaktan da büyük memnuniyet duyuyoruz. Çünkü kurumsal bir kimlik yapısı altında hem maliyetlerinizi ölçebiliyorsunuz hem de kaliteli hizmet standartının sağlanması mümkün olabiliyor. En önemlisi de karşımızda bir muhatap bulabilmemiz” dedi.

Temsa tercihlerinde en önemli etkenin takas desteği olduğunu ifade eden Biçer, “Takas konusunda çok yardımcı oldular. Yakıt konusunda daha ekonomik olduklarını da biliyoruz. Sektörümüzde 2+1 koltuk düzenine yönelik araçlara büyük ilgi var.  Safir Plus VIP araçlar 41 koltuklu olmasıyla da farklı bir avantaj sağlıyor” dedi.  2017 Ocak’ta 4-5 araçlık yeni bir yatırım yapacaklarını belirten Biçer, “Safir Plus VIP araçlardan duyacağımız memnuniyet ile tercihimiz yine Safir VIP araçlar olabilir” dedi.

Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci de Anadolu Petrol Turizm’in Karabük’te sunduğu hizmet ile farklılaştığına dikkat çekerek, “Sayın Durmuş Biçer’e büyüyen hedeflerinde tercihinin Safir Plus VIP olduğu için teşekkür ediyor ve yeni araçlarımızın firmaya hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyorum” diye konuştu.

5 adet Safir Plus için gerçekleştirilen teslimat törenine; Anadolu Petrol Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Biçer, Kamil Koç Otogar Sorumlusu Baki Karakaçan, Terminaller Müdürü Ersin Bahtiyar ve Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."