• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TEMSA, İngiltere’de de iddialı

12 Mayıs 2016
TEMSA, İngiltere’de de iddialı

TEMSA, İngiltere’de de iddialı

YURTİÇİNDEKİ başarısını global pazara da taşıyan TEMSA, otobüste 1.000’li rakama ulaştığı Amerika ve Almanya’dan sonra, İngiltere pazarında da büyük işler yapıyor. 66 ülkeye ihracat gerçekleştiren şirket, şu ana kadar 200 Temsa aracın hizmet verdiği İngiltere’ye, yeni otobüs teslimlatları gerçekleştirdi. Temsa, bayisi Arriva Bus & Coach aracılığıyla 4 operatöre HD 12 ve MD9’dan oluşan toplam 16 otobüs teslim etti.

Teslimatta konuşan alıcılardan BM Coach’un sahibi Bala Suresh, Temsa marka otobüsleri tercih nedenlerini şu şekilde açıkladı: Yenilikçi bir üretici arayışı içindeydik. Arriva ile yıllardır çok iyi bir ilişkiye sahibiz. İlk aracımızı da Arriva’dan aldık. Genelde DAF motorlu araçları tercih ediyoruz. Temsa ile ilk tanışmamız, Adana’daki fabrika ziyareti ile gerçekleşti. Orada bizim özel isteklerimize karşı gösterdikleri hassasiyet ve hızlı dönüşler bizi çok etkiledi. Bizimle iletişime geçen insanlar işlerini seven ve ürettikleri ürünlerin de arkasında duracaklarını bize gösteren mutlu insanlardı. Mutlu insanların çalıştığı bir kurumun başarı elde etmesi de çok kolay zaten. Yeni araç yatırımlarında da tercihimiz Temsa olacak…

 

İngiltere’de hedefler büyük

BM Coach şirketinin kurumsal bir kimlik yapısı ile yönetildiğini belirten Temsa Uluslararası Satış ve Pazarlama Direktörü Acar Kocaer de, “Firmanın filosundaki araçlar, üst sınıf segment araçlar. Toplam 27 adet araçları var. BM Coach’un araç tercihleri çevre operatörler tarafından da dikkatlice takip ediliyor” dedi.

Temsa’nın uluslararası pazarlarda ürün kalitesi ve yapılanma ağı ile başarı çıtasını hep daha yukarıya taşıdığına dikkat çeken Kocaer, “Dünyanın en zorlu pazarı olarak adlandırılan ABD’de 1000’li rakamlara doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Otobüsün anavatanı Almanya’da da 1000’li rakamlara doğru koşuyoruz. İngiltere pazarı ise sağdan direksiyonlu ürünler sunabilmemiz ve bu ürünlerin giderek seyahat şirketleri tarafından tercih edilir hale gelmesi bizim için çok önemli. Şu anda İngiltere yollarında 200 otobüsümüz hizmet veriyor.  Burada ilk etaptaki hedefimiz de yine ABD ve Almanya’da olduğu gibi 1000’li rakamlara koşmak. Bunun çok zaman alacağını da düşünmüyorum. Çünkü çok güçlü ve başarılı bir bayimiz var. Arriva’nın da desteği ile TEMSA, İngiltere pazarında da çok önemli yerlere gelecek” diye konuştu.

 

Temsa sorunsuz araçlar üretiyor

Arriva Bus & Coach Genel Müdürü Steve Hodkinson ise, Temsa HD 12 veya M9 araç satışı yaptıkları şirketlerden hiçbir şikayet almadıklarını belirterek, “Firmalar, hizmet sürecinde sorun yaşamadıkları için çok mutlular. Taşıdıkları yolcuların da konfor düzeyinden mutlu olduklarını ifade ediyorlar. Temsa ile kalıcı bir şekilde büyüme hedefimiz var” dedi.

Bu arada Hodkinson, Birmingham NEC Fuarı öncesinde 10 kişilik müşteri ve basın grubu ile Adana fabrikasını ziyaret edeceklerini de sözlerine ekledi.

Törene Temsa Uluslararası Satış ve Pazarlama Direktörü Acar Kocaer, Temsa İngiltere Bölge Müdürü Deniz Çetin, Temsa bayisi Arriva Bus & Coach Genel Müdürü Steve Hodkinson, İş Geliştirme Direktörü Alan Dale, Pazarlama Müdürü Laura Finingan, Satış Müdürü Steve Fletcher ve BM Coach’un sahibi Bala Suresh katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN