• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TEMSA Fransa’da da gümbür gümbür

23 Ağustos 2016
TEMSA Fransa’da da gümbür gümbür

TEMSA, ‘zorlu’ pazarlardan birisi kabul edilen Fransa’da; otobüs teslimatlarını aralıksız sürdürüyor. 4.700 sayısına ulaşan Global temsilcimiz, yıl sonuna kadar bu sayıyı 5 bine çıkarmaya hedefliyor…

SON iki yılda yaptığı atılımlarla Türkiye’deki pazar payını artıran Global otobüs üreticimiz TEMSA, bu başarısını yurtdışı pazarda da sürdürüyor. En zorlu pazar olarak bilinen Amerika’da büyük işlere imzasını atan şirket, Fransa’da da fırtına gibi esiyor.

Ürettiği otobüsleri 66 ülkeye ihraç eden TEMSA, en güçlü pazarları arasında yer alan Fransa’ya 22 adet otobüs daha teslim etti. Mayıs ayında 42 adetlik bir otobüs teslimatının gerçekleştirildiği Fransa’ya son olarak teslim edilen otobüsler arasında LD 13 SB, MD9 LE, MD 9, MD7, HD13, HD 12 ve MD9 IC bulunuyor.  Fransa pazarında TEMSA’nın çok güçlü bir marka konumunda olduğunu belirten Bölge Satış Müdürü Çağdaş Hakan Adıyeke, “Fransa yollarında hizmet veren otobüs sayısı 4 bin 700’ler civarına geldi. Hedef 5 binli rakamlara ulaşmak. TEMSA’nın Fransa pazarındaki başarısı ihtiyaçlara en uygun model otobüsleri sunabilmemizle mümkün oluyor. Son olarak yaptığımız 22 adetlik teslimatla kapsamı model bazlı olarak incelendiğinde, çok farklı alanlara yönelik ürünlerimizin talep gördüğünü tespit etmek mümkün. Yenilikçi, geniş ürün gamımız ve bu ülkede sahip olduğumuz güçlü bayi ağımızla TEMSA markasının sahip olduğu pazar seviyesini çok daha yukarıya taşımamız mümkün olacak. Yıl sonuna kadar yine çeşitli modellerde otobüs teslimatı gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Fransa’daki taşıma şirketleri araçlarımızdaki konforu, teknolojik özellikleri ve işletme sürecindeki avantajları gördükçe, yeni yatırım tercihini TEMSA yönünde kullanmaya devam ediyor. Bu da bizi mutlu ediyor. Fransa’da 5 binlere doğru adım adım ilerliyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."